Sekmadienis, 19 gegužės, 2024
Žaliavos

Prekyba Sidabro Ateities sandoriais (Futures)

Apie prekyba sidabro instrumentais. Sidabras yra išgaunamas iš rūdos, paprastai iš vario, aukso ir cinko. Varis, kuris sudaro 25% visos iškastos sidabro rūdos, yra prekė, kuri yra labai priklausoma nuo nekilnojamojo turto (NT) rinkos paklausos.

Nes varis naudojamas naujų namų konstrukcijų statyboje, ir bet koks NT rinkos pasikeitimas gali paveikti paklausą, kuri netiesiogiai gali paveikti sidabro tiekimą ir tuo pačiu kainą. Sidabro laidumas yra neatsiejama elektronikos pramonės dalis, kur jis yra naudojamas grandinėms ir jungikliams.

Saulės baterijų gamyboje yra naudojamas sidabro pasta, kuri kaupia elektros energiją iš silicio fotovoltinių elementų. Saulės baterijos vis dažniau naudojamos, kaip ekonomiškai efektyvus energijos šaltinis.

Prekyba Sidabro Ateities sandoriais

Sidabras linkęs sekti aukso kainų pokyčiais. Nors santykis tarp šių dviejų metalų nėra labai glaudus, bet kainų statistika rodo, kad, jeigu aukso kaina kyla ar krenta, tą patį daro ir sidabro kaina. Investavimas į sidabrą yra dar vienas būdas investuotojui apsaugoti savo pinigus nuo valiutų svyravimo, ypač dolerio infliacijos.

Pagrindiniai sidabro rinkos dalyviai be gavybos ir gamybos kompanijų yra bankai, alternatyvaus (hedge) investavimo fondai, investicinės bendrovės, spekuliantai.


Sidabro ateities sandorių specifikacijos.

Standartinis. Simbolis – SI.

Kontrakto dydis – 5 000 Trojos uncijų.

Nominavimas – JAV centai už vieną Trojos unciją.

Tickas – 0.005 dolerio už Trojos unciją..

Prekybos nutraukimas – Prekyba kontraktais nutraukiama paskutinę trečią pristatymo mėnesio darbo dieną.

Pristatymo tipas – Fizinis.

Kontraktų listingavimas – Listinguojami kontraktai: einamojo mėnesio; ateinančių dviejų mėnesių; bet kurio sausio, kovo, gegužės ir rugsėjo mėn., įeinančių į 23 mėnesių ciklą; bet kurio liepos ir gruodžio mėnesio, įeinančio į 60 mėnesių ciklą, pradedant nuo einamojo mėnesio.

Pristatymo periodas – Pristatoma bet kurią darbo dieną pradedant pirma pristatymo mėnesio darbo diena, bet ne vėliau kaip paskutinę pristatymo mėnesio darbo dieną.

Kokybė ir techniniai standartai – Sidabro, pristatomo pagal šį kontraktą, praba yra ne mažiau 999.


miNY. Simbolis – QI.

Kontrakto dydis – 2 500 Trojos uncijų.

Nominavimas – JAV centai už vieną Trojos unciją.

Tickas – 0.0125 dolerio už Trojos unciją.

Prekybos nutraukimas – Prekyba kontraktais nutraukiama paskutinę trečią pristatymo mėnesio darbo dieną.

Kontraktų listingavimas – Prekiaujama bet kurio sausio, kovo, gegužės, liepos, rugsėjo ir gruodžio mėnesių, patenkančių į einamųjų 24 mėnesių periodą, kuriame Standartiniai kontraktai yra listinguojami.

Pristatymo tipas – Finansinis.


Techninė analizė


Klausimams


Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.