Puikus interneto tinklapis filatelistams: Stampworld

Stampworld yra didelis portalas skirtas filatelistams su pašto ženklų katalogu. Tai pasaulinis projektas, kurį kuria žmonės iš viso pasaulio. Tai grupės filatelistų idėja, po ilgų metų įgyvendinta internete.

Portalas StampWorld.com yra filatelistų ir pašto ženklų kolekcininkų susitikimo vieta bendravimui, palengvinanti informacijos rinkimą.

 

StampWorld.com siūlo.

  • Visų kada nors išleistų pašto ženklų išsamų interneto katalogą.
  • Kolekcionierių susitikimo vieta, kur galima viską sužinoti, diskutuoti, prekiauti ženklais.
  • Ženklų kolekcionierių facebook.

Tinklalapis pretenduoja būti išsamiausiu interneto ženklų katalogu pasaulyje. Čia yra virš 650 000 ženklų, kasdien pridedame naujų. Čia jūs galite::

  • Sukurti asmeninį visos savo kolekcijos ženklų katalogą.
  • Sukurti visų norimų įsigyti ženklų katalogą.
  • Naudoti išplėstinę paiešką, kad rastumėte ženklus savo kolekcijoje. Sužinoti ženklų vertę.
  • Išversta į daugiau nei 50 kalbų.

Pirkti/parduoti ženklus

StampWorld.com platformoje galite parduoti savo ženklus, taip pat galite juos įsigyti. Čia galima rasti retų ir senų pašto ženklų, reikalingų jūsų kolekcijai užbaigti.

Šiuo metu StampWorld.com vartotojai siūlo įsigyti 175 000+ ženklų iš 200 šalių. Pasiūla kasdien auga ir tinklapis siekia apjungti viso pasaulio kolekcininkus.

Privalumą suteikia tai, kad jūs ieškote ir/ar parduodate savo kalba, tačiau parduotuvė yra išversta į 50 kalbų, todėl jūsų pasiūlymą pirkėjas mato savo kalba. Tai labai palengvina prekybą.

Katalogas

Patogus katalogas, suskirstytas pagal regionus: Šiaurės Amerika, Pietų Amerika, Europa, Afrika, Azija, Okeanija.

Kataloge pašto ženklai yra su kainomis, už kurią galite tiesiog iš karto nusipirkti. Kiek teko pastebėti, kainos yra adekvačios, nes tokie patys ženklai eBay aukcione parduodami už panašią arba tokią pačią kainą.

Apie pašto ženklą suteikiama visa informacija. Aišku, tiek kiek jos suteikia pardavėjas arba kitas žmogus, patalpinęs informaciją…

Puikus interneto tinklapis filatelistams: Stampworld

…bet tą informaciją galite papildyti ir jūs:

Puikus interneto tinklapis filatelistams: Stampworld

Gera paieškos sistema

Paieškos sistema padaryta taip, kad rastumėte būtent tai, ko jums reikia. Ir pagal šalį, ir pagal metus, ir pagal formą (“Tema”), ir pagal nominalo vertę. Rūšiavimas pagal šalį ir pagal metus:

Puikus interneto tinklapis filatelistams: Stampworld
Paieška

 

Kita

Pateiktoje video medžiagoje jums paprastai parodys, kaip naudotis portalu. Pateiktos nuorodos į kitus naudingus šaltinius. Turinį galite pildyti ir jūs patys. Kaip atviro kodo programos. Tai suteikia tinklapiui privalumo. 

Tinklapis tinka ne tik pradedančiajam, mėgėjui, bet ir patyrusiam investuotojui. Geros jums kolekcijos!

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: