Tai viskas, ką reikia žinoti apie bitcoin Nr.1

Vieną kartą kaimelyje pasirodė prekeivis. Jis paskelbė gyventojams, kad jis iš jų pirks beždžiones po 10 dolerių. Kaimiečiai, pamatę kiek aplink miškuose jų yra, metė pasėlius ir puoli gaudyti beždžionių.

Prekeivis supirko tūkstančius beždžionių. Jų skaičius sumažėjo ir gaudyti darėsi vis sunkiau. Tada beždžionių kaina pakilo iki 20 dolerių. Kaimiečiai puolė gaudyti dar uoliau.

Bet kai pritrūko kaime maisto, gyventojai vėl grįžo į laukus. Tada prekeivis pakėlė kainą iki 50 dolerių. Tačiau jam su reikalais reikėjo išvažiuoti į miestą ir vietoj savęs paliko padėjėją.

Padėjėjas surinko kaimiečius ir pasiūlė jiems sandorį.

-Pažiūrėkite, štai pilni narvai jūsų jau sugautų beždžionių. Aš jas jums parduosiu po 30 dolerių. Ir kai grįš šeimininkas, jam parduosite po 50 dolerių.

Kaimiečiai pagalvojo, paskaičiavo, paskui surinko visas savo santaupas, pasiskolino dar antra tiek pinigų ir supirko visas beždžiones už 700 milijonus dolerių.

Po to jie šeimininko ir jo padėjėjo daugiau nematė. Užtat pas juos liko didelės skolos ir visiškai jiems nereikalingos beždžionės.

Tai viskas, ką jums reikia žinoti apie bitcoin.

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: