Antradienis, 16 liepos, 2024
Mokomieji Straipsniai

Revolut šiandien priėmė visus investuotojus

Šiandien Revolut paleido savo prekybai akcijomis skirtą paslaugą visiems planams, anksčiau paslauga naudotis galėjo tik Metal plano turėtojai. Kadangi aš, kaip ir dauguma europiečių, esu gnyda, tai už Revolut paslaugas nemoku.

Gavęs žinią iš karto susikūriau investicinę sąskaitą, perskaičiau visus dokumentus ir atsidarius rinkai išbandysiu. Į visą šitą reikalą žiūrėjau labai skeptiškai, paskaitęs likau nustebęs. Gal daugiau žmonių mūsų šalyje pradės domėtis kažkuo naudingu.

Visų pirma reikia pasakyti, kad tai jokiu būdu nėra rekomendacija pirkti kažkokias akcijas ar naudotis kažkokia platforma ar dar kuo nors – visi turi naudotis savo galva.

Pradėsiu nuo gerų naujienų. Akcijos tikros, ne lažybų punktas. Nusipirkę vertybinį popierių jo savininku būsite Jūs, o ne Revolut ar kitas tarpininkas (brokeris).

Reiškia, kad Revolut ar tarpininko finansinių problemų atveju vertybinius popierius galėsite persikelti į savo banką ar į kokį kitą brokerį. Jei kompanija moka dividendus, jūs juos gausit, viskas OK. Teigia, kad bus galima paprastai išsiimti visas VMI reikalingas formas.

Minusų nedaug ir daugumai jie visiškai neaktualūs. Kol kas akcijų pasirinkimas man yra skurdus, tik apie 500 JAV akcijų, bet daugumai žmonių tai yra more than enough, visos didžiosios žinomos kompanijos yra.

Susiję straipsniai:

Vienas warning alert‘as. Galima pirkti skaldytas akcijas. Tai yra ir pliusas – žmonės su mažai kapitalo gali pradėti pirkti norimos kompanijos vertybinius popierius.

Pvz – Apple akcija dabar kainuoja 222 USD, bet galite investuoti nors ir 20 USD – cool. Bet yra vienas BET – esant reikalui ar norui persikelti savo akcijas į banką ar kitą brokerį, visas skaldytas akcijas turėsite iš karto likviduoti rinkos kaina. Niekas neperkelinės 0,1 Apple akcijos – logiška.

Patarimas investuojant – pirkit pilnas akcijas, nesismulkinkit.

Prekyba be komisinių – Standard plano turėtojai gali per mėnesį pirkt 3 akcijas, Premium – 8, o Metal – 100. Viršijus limitą reiks mokėti 1 eur komisinį.

Kol kas tiek, džiaugiuosi, kad Europoje pagaliau atsiranda lengvų būdų žmonėms patekti į rinką ir investuoti.

Manau, kad panaudojęs ilgiau turėsiu ką pridurti.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.