Rinkų apžvalga 2018-01-18. Belaukiant Godo

Belaukiant Godo. Kaip matau, čia visi jau spirga, jau spurda, jau perkasi, vos tik bitcoin ir altcoin rado kiek stipresnį dugną. Kilimo gal dar ir teks kiek palaukti. Trendui verstis reikia stipresnio impulso.

O kol laukiame, prisiminkime, ką visai neseniai vienas toks profesorius Paul Krugman kalbėjo apie bitcoin. Nedaug kas prisimena, kad šis profesorius išgarsėjo per praėjusią pasaulinę finansų krizę.

Viename interviu, paklaustas ar mato prasmę bitcoin kainos augime, pasakė, kad ne. O į klausimą, kas čia vyksta, atsakė filosofiškai: niekas nesupranta, kas čia vyksta, o tai į naudą BTC kainai.

Ir dėl to bitcoin vis dar turi finansinės piramidės savybių. Taip turi, kad ir kaip šis teiginys nepatinka bitcoin apologetams ir fanams.

Bitcoin per daug apgaubtas mistikos, tinklas, bent kol kas, ekonomiškai neefektyvus, ir dar kainą palaiko libertarinės ir apokaliptinės idėjos, verčiančios kaupti bitcoinus.

Ir žmonės visada domisi tokiais, dalykais, kurių nesupranta: bitcoin, UFO, sąmokslo teorijos, svarsto P.Krugman.

O kaip su burbulu? Čia profesorius pakankamai adekvatus. Bitcoin savyje nieko neturi ir negalima įvertinti to burbulo mąsto, nebent tik lyginant su analogiškais atvejais kapitalo rinkose. Bet ar tai teisinga?

Ir dėl to bitcoin vis dar turi finansinės piramidės savybių. Taip turi, kad ir kaip šis teiginys nepatinka bitcoin apologetams ir fanams.

Prognozės

Kiekvienas gali nuprognozuoti, kad bitcoin pakils iki milijono arba nukris iki nulio. O toks futuristas Daniel Jeffries bando kapstyti giliau.

Tarp kitko, jis čia labai gerai oponuoja Paul Krugman’ui sakydamas, kad žmonės naujoms technologijoms nemato ateities vien dėl to, kad nepakankamai jas supranta, arba suprasti trukdo senos paradigmos.

Ir be abejo, čia prasideda informacinis karas tarp naujo ir seno. Bitcoin atveju tai vadinama FUD. Ir svarbiausia viso šito triukšmo priežastis, kad visi mes painiojam savo nuomonę su realybe.

Bet va su bitcoin gali būti kiek kitaip. Jis atsirado kaip problemos sprendimas 2009 metų situacijai spręsti: nepasitikėjimas fiat, bankais, greitas ir pigus lėšų pervedimas visame pasaulyje.

Bet šiandien tai neveikia. Šiandien pačiai bitcoin problemai išspręsti reikia naujo sprendimo. Variantų yra, bet dar niekas rimtai to neparodė. Bet čia tik laiko ir kantrybės klausimas…

Kad kripto technologijos pakeis pasaulį, šiandien neabejoja niekas. Nebent tik tas, kuris apie tai nieko negirdėjo. Blockchain technologijos galimybės beribės, o decentralizacija – didžiulis pliusas.

Iš principo, tai viskas ką reikia apie tai žinoti. Ateities vizijos ryškumą ir gylį šiandien riboja tik jūsų asmeninė fantazija.

Todėl galima fantazuoti apie bitcoin vertę lygią nulių, arba bitcoin vertę lygią milijonui, ir viskas čia bus tvarkoj. Bet galime pažiūrėti ir plačiau. Gyvenimas eis toliau ir be bitcoin. Jo ateities vizijose gali ir nebūti.

Šiandien belaukiant Godo

Kornelio universiteto analitikai išsiaiškino, kas Ethereum labiau centralizuotas nei bitcoin.

Indonezijos valdžia jau ėmėsi tikrų represijų prieš bet kokius veiksmus kriptovaliutomis.

Lightning Charge papildo Lightning Network ir puikiai tinka bitcoin micro pervedimams.

Japonijos bankas Mitsubishi UFJ Financial Group planuoja paleisti savo kripto biržą.

Pietų Korėjoje peticija prieš griežtą valdžios reguliavimą surinko pakankamai balsų, kad valdžia į ją pažiūrėtų rimtai. Milijonams korėjiečių vėl atgimė viltis. Gali būti, kad  rinkas atsigauti paskatino ir ši naujiena.

Gelaukiant Godo grafikuose

BTCUSD pozicijoje sėkmingai suveikė stopas. Bet tai dar nereiškia kilimo. Stebim… Ir išstatom buy long orderį @11671.

BTCUSD

LTCUSD pozicijoje stopą nuleidžiam iki @195.34. Galima dvigubą, nes čia yra variantas ir įeiti į long poziciją.

LTCUSD

ETHUSD pozicijoje stopą nuleidžiam iki @1060.10. Galima dvigubą, nes čia yra variantas ir įeiti į long poziciją.

ETHUSD

XRPUSD pozicijoje stopą nuleidžiam iki @1.5201. Galima dvigubą, nes čia yra variantas ir įeiti į long poziciją.

XRPUSD

IOTAUSD pozicijoje stopą leidžiam iki @2.81981.

IOTAUSD

EOSUSD pozicijoje stopą nuleidžiam iki @11.4811. Galima dvigubą, nes čia yra variantas ir įeiti į long poziciją.

EOSUSD

NEOUSD pzocijoje buy long signalas @156.34.

NEOUSD
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: