Sekmadienis, 21 liepos, 2024
Europa

RIT Capital Partners plc

RIT Capital Partners plc yra investicinis fondas, vadovaujamas lordo Jacob Rothschild. Fondo akcijos listinguojamos London Stock Exchange biržoje nuo 1988 m. Fondas plačiai investuoja į pasaulio biržose listinguojamų kompanijų akcijas ir kitus aktyvus.

Fondas nėra tradicinis fondas sekantis kokį nors indeksą. Tai visiška priešingybė. Jis investuoja plačiai ir pagal instrumentus, ir geografiškai. Didelė laviravimo galimybė leidžia pasiekti gerų rezultatų. Akcijos kaina per 2015 m. pakilo 22.7%.

RIT Capital Partners plc veikla

2012 m. RIT Capital Partners plc ir Rockefeller Financial Services, Inc. sudarė strateginės partnerystės sandorį. Taip susijungė investiciniame pasaulyje garsiausi vardai. Fondas valdo 37% kompanijos Rockefeller Financial Services, Inc. akcijų. Abi firmos bendradarbiaus priimant investicinius sprendimus ir sinergijos principu pagerins paslaugų kokybę klientams ir investuotojams.

Pasinaudodamas mažų palūkanų laikotarpiu, fondas padidino svertą, pasiskolinęs pigiausiai nei bet kada, išleisdamas 10 ir 20 metų obligacijas su vidutiniu 3.5% pajamingumu. NAV vidutinė metinė grąža siekia 4.39%.

RIT Capital Partners plc
Fondo investavimo kryptys.
Šaltinis: Ritcap.com/

Akcijos

Kompanijos akcijos linbstinguojamos Londono akcijų biržoje. Trumpinys yra RCP.

Nuo fondo įkūrimo investuotojai kasmet gauna vidutinišką 10.22% metinę grąžą. Nuo idėjos paskelbimo 2012 m. birželį, investuotojas iki dabar galėjo jau gauti 4.67% vidutinę metinę investicijos grąžą, įskaitant ir dividendus.
Techninė analizė


Kompanijos puslapis

Daugiau Europos kompanijų akcijų.


Klausimams


Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.