Šampūno lietus ir cikliškumas europietiškai III

Cikliškumas europietiškai. Kol rinkose lyja tiugrikais reik parašyt tęsinį. Dar vienas apie verslų sentimentą, gal paskutinis, yra daug temų. Šį kartą informacija apie Europą. Susėdo dzūkas, suvalkietis, aukštaitis ir žemaitis prie stalo ir nusprendė daryt biznį. Gavosi euras…

Tie spalvoti popieriukai su visokiais vartais yra rakštis subinėj. Bet dabar ne apie tai, o apie verslus vėl.

Žinom, kad yra PMI (buvo tekstas apie tokį). Labai naudinga informacija, pasako labai daug apie ateitį ir padeda pasiruošt. Yra ir kitas, Europa turi savo, kai kuo net geresnį duomenų paketą, kuris irgi atnaujinamas kiekvieną mėnesį.

Europos komisija pateikia vadinamą Europos Ekonominio Sentimento indikatorių (ESI). Jis apima viską, ko mums reikia, verslus, vartotojus ir t.t.
Duomenys pateikiami tiek Europos Sąjungos ar Euro Zonos lygmeniu, tiek apie kiekvieną Europos valstybę atskirai. Nuostabu, galima pastebėti trendus ir gauti daug idėjų.

Vėl, kaip ir prieš tai aprašytas perdūnų indeksas, šitas indeksas sudarytas iš atskirų komponentų. Kalbam apie verslus, tai ir apsistokim ties jais. Keturi komponentai mums labai tinka: Paslaugų sektorius (Services ESI), gamybos sektorius (Industrial ESI), Retail ir Construction. Dar yra Vartotojų sentimento komponentas, bet ne šios dienos tema.

Veikia kaip krištolinis rutulys, žinosit bent du šaltinius, parodančius Europos verslų sentimentą (yra dar, bet tik tam tikroms šalims, ne taip svarbu, šitie du svarbiausi). Nebūsit nustebę, kai pareis batai, statybos indeksas sulaikys nuo durnų sprendimų susijusių su nekilnojamu turtu, ypač investavimu į jį, neprisipirksit akcijų prieš kritimą ir kepenys vėl jums padėkos.

Pridėsiu pora foto, nes, nu reikia. Čia jau printint babkes nepadės, nes žmonės neturi supratimo, ką su jomis daryt. Nedarykit klaidos, absoliučiai skirtingo mentaliteto tautos negali turėt vienos valiutos, gaunasi pimpa.

Šitas šampūnas tikrai geras, rekomenduoju.

Peace

Straipsnio Autorius yra Vaidotas Segenis. Neredaguotą postą galite perskaityti čia.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: