Savaitinė rinkų apžvalga. Trendai lūžo, bet krypties dar neturime

Trendai lūžo

Trendai lūžta ir kapitalo ir kripto rinkose. Bet dar nematome naujo trendo. Geriausiu atveju, naujas trendas formuojasi. Bet tai dar ne faktas.

Dow Jones indeksas per savaitę pakilo 4.25%, bet savaitė prieš tai nuostolių dar neatidirbo. Savaitiniame grafike indeksas nekirto Raudonos balanso linijos, todėl sakyti, kad trendas lūžta yra net per anksti.

Bet realiai per dvi savaites indeksas niekur nepajudėjo. Triukšmo daug, apyvartos didelės, bet fizikų kalba sakant, atliktas darbas lygus nuliui.

Indekso vertė priartėjo prie Aligatoriaus. Ir esant tokiai situacijai, aišku, kad pats įdomumas mūsų dar laukia ateityje.

Dow Jones

Akcijos

Warren Buffett valdoma kompanija Berkshire Hathaway, remiantis šios paskutine veiklos analize, papildė savo portfelį Apple akcijomis iki 165.3 mln. vienetų, o IBM akcijų dalį portfelyje kardinaliai sumažino.

Pirkti šiuo metu Apple akcijas rizikinga. Galima ieškoti vietų, kur galima būtų atidaryti short poziciją. Viena iš tokių vietų dabar yra signalas @171.76.

Apple

Taip pat Berkshire Hathaway į portfelį įtraukė Teva Pharmaceutical Industries ADR“ų (JAV depozitoriumo pakvitavimas) už $358 mln.

Iš grafiko matyti, kad Teva akcijos žemumoje. Savaitiniame grafike geras pirkimo signalas @22.65.

TEVA

Tyson Foods short pozicijoje stopas leidžiamas iki @76.72.

Tyson Foods

General Motors short pozicijoje stopą leidžiam iki @42.63.

General Motors

Walt Disney Company long pozicijoje stopą keliam iki @105.18.

Disney

Žaliavos

JAV Luizianoje pakrautas supertankeris su 2 milijonais barelių naftos. Tai signalas, kad JAV tampa vienu didžiausių energetikos produktų eksportuotoju.

Tuo tarpu D,Trump administracija siūlo padidinti federalinius kuro mokesčius benzinui ir dyzelinui, kurie buvo nekelti net nuo pareito tūkstantmečio.

Šiuo metu Brent naftos poziciją geriau stebėti iš šalies…

Brent nafta

Ray Dalio fondas Bridgewater Associates gruodį dar užsipirko aukso ETF’ų: SPDR Gold Shares ir iShares Gold Trust.

Dar rugpjūtį investuotojas patarė visiems padidinti aukso dalį portfeliuose iki 10% dėl ekonominių ir politinių rizikų. Silpnas doleris taip pat suvaidino vieną pagrindinių vaidmenų aukso rinkoje.

Dar fondas pirko Newmont Mining Corp. ir Barrick Gold Corp. akcijų. Pardavė Freeport-McMoRan Inc. akcijas. Dar pranešama, kad fondas pirko iShares MSCI Emerging Markets ETF ir iShares MSCI Brazil ETF.

Aukso ateities sandoriuose short pozicijos stopus galite laikyti savo nuožiūra. Kuo toliau, tuo saugiau. Pasipriešinimas susiformavo ties 1365.4. Jei jį prakirs, galima pagalvoti apie long pozicijos atidarymą.

Auksas

Kriptovaliutos (Bitfinex)

Taip atrodo 7 dienų kriptorinkos tendencija:

Savaitinė rinkų apžvalga. Trendai lūžo, bet krypties dar neturime
Šaltinis: https://coin360.io/

Bankas JP Morgan savo klientams pranešė, kad „didmeninei rinkai“ sukurs kripto ETF’us. Kaip sako, saugumas, bitcoinų prieinamumas, skaidrumas.

***

Ne visi Europos bankai žiaurūs kripto investuotojams, kokie yra Lietuvoje. Yra bankų kurie laisvai leidžia savo klientams įsigyti kriptovaliutų ir net konsultuoja klientu ICO klausimais.

Tokie bankai yra privatūs šveicariški bankai Vontobel ir Falcon Bank bei Vokietijos Fidor Bank ir Lichtenšteino Bank Frick.

***

Lietuvoje, kaip jau žinome, kriptorinkoms vos ne karas paskelbtas. Facebook grupėse žmonės skundžiasi, kad iš savo sąskaitų negali persivesti pinigų į kriptopinigines, o Lietuvos bankas pradėjo tyrimą dėl Bankeros reklamos didžiausiuose naujienų portaluose ir pačio ICO.

Kaip ir viskas tvarkoj, Lietuvos bankas turi „poziciją“ kripto valiutų atžvilgiu ir jos pagrindu atlieka tyrimą. O ar Lietuvos bankas turi poziciją, kaip Lietuvoje netrukdomai piliečiai galėtų pasiekti kriptorinkas, o norintys – daryti ICO?

Pilnas banko pranešimas apie tyrimą yra čia.

***

Į kriptorinką sugrįžo Pietų Korėjos investuotojai. Apie tai liudija vėl kylanti taip vadinama Kimchi Premium. P.Korėjos biržose bitcoin kaina yra didesnė nei kitose.

Ir tai į naudą arbitražo vykdytojams – perka bitcoinus vienoje biržoje ir parduoda Korėjos biržoje. Iš čia tikimasi, kad bitcoin rinkoje formuojasi palaikymas.

***

Go big or go home! Tokį iššūkį kriptorinkos dalyviams paslaptingas investuotojas, kuris už $400 mln. užsipirko bitcoinų.

Pasirodo, kad tokių investuotojų yra ne vienas. Dip’as ties $6000 pritraukė daug pinigų. Iš čia ir BTC kainos kilimas. Pas mus irgi pirkimo orderis suveikė ties šia žvake.

O šis $400 mln. užsipirkimas priklauso adresui 3Cbq7aT1tY8kMxWLbitaG7yT6bPbKChq64, kur bitcoinų skaičius išaugo iki 96 000+. Ši naujiena ‘išsprogdino’ Telegram chatus.

***

Bitcoin Foundation CEO Llew Claasen pranašauja iki 2018 m. pabaigos bitcoin kaina pasieks $40 000, o apie 90% altcoinų kainų kris.

Jam antrina Ripple CEO Brad Garlinghouse, sakydamas, kad daugumos shitcoinų kainos kris iki nulio. Na, bet čia nereikia būti specu, ir taip aišku.

***

Vasario 13 d. iš Coincheck biržos spekuliantai išvedė $373 mln. jenomis, po to kai po biržos apvogimo vėl buvo leista išsiimti lėšas.

***

Bitinfocharts.com praneša, kad banginiai per rinkų kritimą tapo dar turtingesni. Jie ne tik nepardavinėjo, bet dar daugiau užsipirkinėjo.

***

Pantera Capital CEO Dan Morehead teigia, kad kritimas rinkose buvo labai geras dalykas ir dabar vėl galima tikėtis rinkų augimo. Jam pritaria Gatecoin CEO Thomas Glucksmann. O Outlier Ventures CEO Jamie Burke mano, kad dabar kriptorinkų kapitalizacija gali pasiekti ir $1 trilijoną.

Bet Bloomberg analitikas Michael P. McLaughlin tiki, kad BTC dar nukris iki $900.

***

Litecoin kūrėjas Charlie Lee teigia, kad visi galime litecoin hardforkai gali būti tik apgaulė.

***

Lightning Network technologija bus įdiegta ne tik bitcoin tinkle. Ja pasinaudos Litecoin, Zcash, Ethereum ir  Ripple.

***

BTCUSD pozicijoje stopą keliam iki @8511. Pildymosi signalas @11251.

BTCUSD

XRPUSD pozicijoje pirkimo signalas lieka dar toje pačioje vietoje.

XRPUSD

LTCUSD pozicijoje stopą keliam iki @206.99.

LTCUSD

ETHUSD pozicijoje stopą keliam iki @900.99.

ETHUSD

IOTUSD pozicijoje stopą keliam iki @1.9097.

IOTUSD

EOSUSD pozicijoje stopą keliam iki @8.882.

EOSUSD

NEOUSD pozicijoje stopą keliam iki @121.19.

NEOUSD
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: