Saxo Bank pristato naują internetinės prekybos platformą SaxoTraderGO

„Saxo Bank“, kuris specializuojasi įvairių tipų aktyvų internetinės prekybos ir investicijų srityse, visame pasaulyje įveda naują intuityvią kelių tipų aktyvų prekybos platformą SaxoTraderGO.

Prieš tai ši platforma buvo sėkmingai pristatyta Prancūzijoje. Dabar ji yra prieinama europiečiams. Klientai iš Vidurio, Rytų ir Šiaurės Afrikos, Ramiojo vandenyno regionų ir Lotynų Amerikos galės pradėti ja naudotis pirmosiomis birželio savaitėmis.

Kuriant SaxoTraderGO, nuo pat pradžių didžiausias dėmesys skirtas tam, kad būtų paprasta šią platformą naudoti ir kad vartotojo patirtis nesiskirtų tiek naudojant personalinį kompiuterį, tiek pasirinkus Android ar iOS aplinkas turinčius įrenginius. Siekiant tobulinti SaxoTraderGO, buvo apklausta beveik 3 000 „Saxo Bank“ klientų visame pasaulyje. Jų teigimu, pagrindinis prioritetas yra pasiekti, kad platforma veiktų vienodai ir gerai funkcionuotų, naudojant skirtingus įrenginius. Tyrimo rezultatai parodė, kad kitaip elgtis pradėjo mažmeniniai prekeiviai, kurie renkasi platformą ne tik kaip priemonę prekiauti, bet ir tikisi, pasitelkdami ją, pasiekti geresnių veiklos rezultatų. Greitis ir atlikimo kokybė klientams buvo du pagrindiniai prioritetai, o tai, kad skirtingi prekiavimo instrumentai būtų prieinami, buvo mažiau svarbu.

„Šiandien 20 procentų mūsų pajamų, gaunamų iš mažmeninių vartotojų, yra generuojama, pasitelkiant mobiliuosius įrenginius bei planšetes, be to, 75 procentus mūsų užsakymų ir pardavimų atlieka klientai, kurie prekiaudami naudojasi įvairiais įrenginiais. Pasitelkdami SaxoTraderGO, mes sukūrėme platformą, kuri dirba taip pat  stacionariuose kompiuteriuose,  planšetėse ir  mobiliuosiuose telefonuose, be to, ji vienodai atlieka išdėstymo ir parametrų nustatymo pakeitimus visuose įrenginiuose. Mažmeniniai investuotojai dabar gali, pasinaudodami prekybos galimybėmis, pasiekti geriausią rezultatą, kad ir kur jie būtų, kad ir kokį prietaisą naudotų“, – teigė Christianas Lundas Hammeris, „Saxo Bank“ platformų kūrimo vadovas.

Siekiant pasiūlyti integruotą sprendimą vartotojui, kai naudojami skirtingi įrenginiai, buvo sukurta SaxoTraderGO platforma HTML5 pagrindu. Joje naudojama nauja atvira taikomųjų programų sąsaja (angl. Application programming interface (API)). „Saxo Bank“ API įgalina sparčiai tobulinti funkcijas, be to, užtikrina, kad vartotojų patirtis būtų vientisa, naudojant įvairius įrenginius ir renkantis skirtingas platformos paslaugas, tokias kaip perteikti turinį, prekiauti ir valdyti paskyrą. Iš viso yra apie 150 išėjimo terminalų – juose tvarkomos paskyros, balansai ir pozicijos, pasitelkiant skirtingus instrumentus ir biržas. Taip pat vartotojai gali peržvelgti savo paskyros istoriją, valdyti duomenų užsakymus ir matyti perspėjimus dėl kainų. Dar šiais metais Danijos investicinis bankas „Saxo Bank“ savo sukurtą taikomosios programos sąsają planuoja padaryti prieinamą finansinėms institucijoms ir išoriniams programų plėtotojams.

„Atlikę tyrimą mes išsiaiškinome, kad pagrindinis dalykas, realizuojant šią veiklą, yra platforma. Tiek galimybė įgyti greitesnės, geresnės ir labiau intuiciniu vartojimu pagrįstos prekiavimo patirties, tiek  perteikiamas turinys, pateikiami analitiniai duomenys, mūsų vartotojams vienodai svarbūs. Technologinis meistriškumas yra raktas į sėkmę. Daugybė  grįžtančių lankytojų ir  vartotojų liudija, kad SaxoTraderGO yra patogi vartotojams ir jų vertinama platforma“, – pridūrė Christianas Lundas Hammeris.

Klientų apklausa atskleidė prekybininko ir investuotojo prioritetų rinkimosi tendencijas. Buvo manoma, kad, siekiant gerų rezultatų, vienodai svarbu pasirinkti platformą  ir sukurti investavimo strategiją.

Atlikto pasaulinio tyrimo rezultatai taip pat atskleidė keletą regioninių niuansų. Kinijos ir Pietų Afrikos vartotojus labiausiai domino perteikiamas turinys, tai yra įžvalgos ir analitinė informacija. Vidurio ir Rytų Europos klientai prekiaudami daugiausia dėmesio kreipė į išorinius duomenis, todėl klientai iš Lenkijos, Rusijos ir Čekijos Respublikos aukštai įvertino galimybę patekti į rinkas ir skirtingas aktyvų klases.

Edukacinis vaizdo reportažas, kuriame rodoma, kaip naudotis platforma:

Facebook Komentarai

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: