SEB obligacijos. Su pasaulio įmonių akcijų krepšeliu susietos obligacijos „SEB pasaulio titanai 2“

Pasaulio titanai 2

SEB bankas nuo šių metų vasario 6 dienos pradeda platinti dvi naujas obligacijų emisijas litais, o nuo vasario 13 dienos platins vieną obligacijų emisiją eurais. Emisija eurais bus platinama ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje.

Visų trijų emisijų „SEB pasaulio titanai 2“ pelningumas priklausys nuo dešimties pasaulio įmonių akcijų krepšelio vertės pokyčio. Naujos trejų metų trukmės obligacijos bus platinamos iki šių metų kovo 17 dienos.

Akcijų krepšelį, su kuriuo susietos obligacijos, lygiomis dalimis sudaro dešimties pasaulio įmonių — „CLP Holdings Ltd“, „HSBC Holdings PLC“, „ConocoPhillips“, „E.ON SE“, „Johnson & Johnson“, „Procter & Gamble Co“, „Royal Dutch Shell PLC“, „Siemens AG“, „AT & T Inc“ ir „Vodafone Group PLC“ — akcijos. (www.seb.lt.)

 

Tipas Su finansine priemone susietos obligacijos (ne nuosavybės vertybiniai popieriai).
Emisijos trukmė 1 113 dienų (3 metai ir 18 dienų).
Valiuta Eurai.
Nominalo vertė 1 emisija – 100 LT.

2 emisija – 100 LT.

3 emisija – 100 EUR.

Atkarpa (kuponas) Nemokama.
Rizikos premija 1 emisija – 0 LT.

2 emisija – 10 LT.

3 emisija – 5 EUR.

Platinimo laikotarpis 2014 m. vasario 6 d. ir vasario 13 d. – kovo 17 d.
Obligacijų galiojimo pradžia 2014 m. kovo 18 d.
Išpirkimo data 2017 m. balandžio 4 d.
Įsigijimo kaina Skaičiuojama kiekvienai platinimo dienai atskirai.

1 emisija – nuo 99.9945 iki 100 LT.

2 emisija – nuo 109.9940 iki 110 LT.

3 emisija – nuo 104.9953 iki 105 EUR.

Tikroji investavimo koeficiento reikšmė 1 emisija – 20%.

2 emisija – 180%.

3 emisija – 100%.

Įsigijimo mokestis Turintiems kitų SEB obligacijų – 0.5%.

Kitiems – 1%.

Prieinamumas Visiems.
Kredito reitingas Nesuteikiamas.
Obligacijos susietos su:

CLP Holdings Ltd, HSBC Holdings PLC, ConocoPhillips, E.ON SE, Johnson & Johnson, Procter & Gamble Co, Royal Dutch Shell PLC, Siemens AG, AT & T Inc ir Vodafone Group PLC – akcijų krepšelis. Visos šios akcijos lygiomis dalimis sudaro akcijų krepšelį.

Finansinės priemonės galutinių kainų nustatymo data

Kiekvienos akcijos, įeinančios į akcijų krepšelį, galutinė vertė lygi akcijos uždarymo kainų, nustatytų kiekvieno mėnesio septynioliktą dieną, pradedant nuo 2016 m. kovo 17 d. iki 2017 m. kovo 17 d. imtinai, aritmetiniam vidurkiui.

Obligacijų išpirkimo kaina

Nominalioji obligacijų vertė + priemoka už padidėjusią akcijų krepšelio vertę. Jei padidėjimas neigiamas arba nulinis, išmokama tik nominali obligacijos kaina.

Įtraukimas į reguliuojamos rinkos prekybos sąrašus Nenumatoma
Kita Reikšmingi įvykiai netaikomi.

Apie akcijas

CLP Holdings Ltd – įmonė Honkonge tiekia elektros energiją, Australijoje gamina elektros energiją ir verčiasi mažmenine prekyba. Įmonei priklauso elektros energiją gaminantys įrenginiai Kinijoje, Indijoje, Pietryčių Azijoje ir Taivanyje. Daugiau informacijos apie įmonę – www.clpgroup.com (Bloomberg kodas – 2 HK).

HSBC Holdings PLC – HSBC grupės kontroliuojančioji bendrovė. Bendrovė teikia įvairias bankines ir finansines paslaugas. Daugiau informacijos apie įmonę – www.hsbc.com (Bloomberg kodas – 5 HK).

ConocoPhillips – įmonė tyrinėja, gamina, veža ir parduoda žaliavinę naftą, gamtines dujas, skystąjį kurą, suskystintas gamtines dujas ir bitumą visame pasaulyje. Daugiau informacijos apie įmonę – www.conocophillips.com (Bloomberg kodas – COP UN).

E.ON SE – įmonė gamina elektros energiją ir verčiasi dujų gavybos veikla. Daugiau informacijos apie įmonę – www.eon.com (Bloomberg kodas – EOAN GY ).

Johnson & Johnson – įmonė gamina sveikatos priežiūros prekes ir teikia susijusias paslaugas vartojimo, farmacijos ir medicininės įrangos bei diagnostikos rinkoms. Daugiau informacijos apie įmonę – www.jnj.com (Bloomberg kodas – JNJ UN).

Procter & Gamble Co – įmonė gamina ir parduoda vartojimo prekes daugelyje pasaulio šalių. Įmonė tiekia produktus tokiems segmentams: skalbimo ir valymo, popieriaus, kosmetologijos, maisto ir gėrimų bei sveikatos priežiūros. Daugiau informacijos apie įmonę – www.pg.com (Bloomberg kodas – PG UN).

Royal Dutch Shell PLC – bendrovė per savo dukterines įmones tyrinėja, išgauna ir perdirba naftą. Bendrovė gamina kurą, chemines medžiagas ir tepalus. Bendrovė Shell valdo degalines ir atlieka jų operatoriaus funkcijas visame pasaulyje. Daugiau informacijos apie įmonę – www.shell.com (Bloomberg kodas – RDSA NA).

Siemens AG – inžinerijos ir gamybos įmonė, kuri visą dėmesį skiria keturiems pagrindiniams verslo sektoriams: infrastruktūros ir miestų, sveikatos apsaugos, pramonės ir energetikos. Daugiau informacijos apie įmonę – www.siemens.com (Bloomberg kodas – SIE GY).

AT & T Inc – bendrovės dukterinės įmonės ir filialai teikia telefono ryšio, bevielio ryšio ir duomenų perdavimo, interneto prieigos ir trumpųjų žinučių (SMS) siuntimo paslaugas, skaitmeninės ir palydovinės televizijos paslaugas, saugos paslaugas, telekomunikacijų įrangos diegimo ir reklamos kataloguose bei jų leidybos paslaugas. Daugiau informacijos apie įmonę – www.att.com (Bloomberg kodas – T UN).

Vodafone Group PLC – mobiliojo telekomunikacijų ryšio bendrovė teikia įvairias paslaugas, taip pat ir balso ir duomenų perdavimo tinklų paslaugas. Daugiau informacijos apie įmonę – www.vodafone.com (Bloomberg kodas – VOD LN).

Kam tinka?

Norintiems investuoti į stabiliai veikiančias pasaulinio lygio kompanijas. Tačiau nenorintiems išskaidyti lėšų po atskiras akcijų biržas; norintiems sumažinti investavimo į pasaulines akcijas kaštus. Negalintiems ir/ar nenorintiems pasinaudoti kitomis investavimo galimybėms.

Pagrindinės rizikos.

Visos su investavimu susijusio rizikos.

Emisijos anuliavimo rizika.

Regiono rizika.

Kaip įsigyti?

Obligacijų galima įsigyti SEB banko klientų aptarnavimo padaliniuose ar naudojantis internetu.

Alternatyvos

Akcijos yra listinguojamos įvairiose biržose, todėl investavimas į kiekvieną atskirai susijęs su dideliais kaštais, kurių investavime reikia vengti. Todėl alternatyvų šioms obligacijoms nėra.

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: