Sekmadienis, 19 gegužės, 2024
Mokomieji Straipsniai

Septynios Winstono Churchillio gyvenimo investavimo taisyklės

Taisyklė #1 – Aukšti tikslai.

Jei savo sunkiai uždirbtus pinigus investuojate su rizika, jūs turite siekti aukštos grąžos.

W. Churchillis visada siekė aukštų tikslų, nesvarbu, kokios kliūtys pasitaikė kelyje. Tai reiškia visada  rizikuoti, bet kartu pasiekti didžiausių pergalių, o taip pat, deja, ir skausmingus pralaimėjimus. Gal mes nebūsime čerčiliais (arba bent jau bafetais), bet siekdami aukštų tikslų, bent kažko tikrai pasieksime.

Taisyklė #2 – Tik sunkus darbas.

Churchillis buvo išauklėtas griežtoje drausmėje. Pats jis dirbo daugiau, negu jo kritikai manė. Jis visada dėjo maksimum pastangų ir nepasiduodavo inercijai, o laiką ryjančius darbus jis patikėdavo savo komandai.

Nesukursite gero portfelio neatlikdami namų darbų patys. Bet dar geresnių rezultatų pasieksite pasinaudodami kitų idėjomis ir tyrimais.

Taisyklė #3 – Neleiskite klaidoms jus sugniuždyti.

Churchillio karjera buvo labai sunki, neįmanomai sunki. Ne vienas būtų viską metęs. Tačiau jis turėjo tiek drąsos, kad vėl atsistotų ant kojų r viską pradėtų iš naujo.

Rinka visada suduos smūgius Jūsų pasitikėjimui ir Jūsų portfeliui. Mes visi darome klaidas. Negalima pasiduoti. Grįžkite su nauja išmintimi ir platesniu galimybių matymu.

Taisyklė #4 – Nekalkinkite kitų.

Kaip daugelis iš mūsų yra ką nors kaltinęs, kai investicijos nepavyko, kaip tikėtasi. Tai idiotas naujienlaiškį redaktorius, tai kvailas finansinis patarėjas, tai bloga techninės analizės sistema, ar dar kas nors.

Churchillis niekada iššvaistė savo laiko kaltinimams. Prisiimkite atsakomybę už savo klaidas ir judėkite toliau.

Taisyklė #5 – Raskite džiaugsmą mokymesi ir investavime.

Investavimas neturi būti kaip tikslas išgyventi. Tai kaip gyvenimas, tai kelionė, kuria reikia džiaugtis. Churchillis gyveno platų gyvenimą su daugybe interesų ir pomėgių. Jis buvo geras mūrininkas ir gabus menininkas. Jis pasižymėjo plačia matymo perspektyva ir įspūdingu intelektualiniu kapitalu.

Churchillis daug keliavo. Mes Jums siūlome irgi pasekti jo pavyzdžiu.

Taisyklė #6 – Mąstykite globaliai ir ieškokite nuotykių.

Churchillio žinios apie pasaulinę geografiją ir istoriją buvo tiesiog stulbinančios. Jis žavėjosi Britų imperija, kuri savo pike valdė apie 40 proc. viso pasaulyje. Būdamas jaunas Churchillis sugebėjo sudalyvauti penkiuose karuose: Kuboje, Sudane, Egipte, Indijoje ir Pietų Afrikoje.

Nėra abejonių, kad šiandien jis susidomėtų kylančiomis rinkomis (frontier markets ), kurios siūlo naujas galimybes. Jums taip pat reikia mąstyti globaliai valdant savo portfelį ir augimo bei vertės ieškoti visame pasaulyje.

Taisyklė #7 – Būkite agresyvūs ir konservatyvūs.

Tai vienas š neįprastų Churchillio sugebėjimų būti konservatyviu ir agresyviu tuo pačiu metu. I pasaulinio karo metais jis pasielgė atsargiai ir apsaugojo 1 100 karo laivus. Bet tai jam nesutrukdė pasielgi bravūriškai ir sutriuškinti Turkiją

Septynios Winstono Churchillio gyvenimo investavimo taisyklės

Tai geriausias patarimas, koks gali būti šiais neužtikrintumo ir didelių svyravimų laikais:

Padalinkite savo investicijas į du portfelius. Didžiąją dalį pinigų į gerai diversifikuotą „pagrindinį portfelį“, kurio tikslas – išsaugoti kapitalą. Kitą dalį paskirkite agresyviam didelės rizikos/aukštos grąžos „žvalgybinį portfelį“.

Strategija gal nepadarys Jūsų Jungtinės Karalystės ministru pirmininku, bet tai padės jums  pasinaudoti sparčiu augimu pasaulinėse rinkose.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.