Antradienis, 21 gegužės, 2024
Investicijų Idėjos

Skelbiamas Capitalica Asset Management dokumentas dėl obligacijų

Atsižvelgiant į tai, jog uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirta investicinė bendrovė UAB Capitalica Baltic Real Estate Fund I išleidžia nematerialias obligacijas, kurių platinimas prasidėjo 2019 m. gegužės 2 d. ir tęsis tol, kol bus išplatinta 4 999 000 EUR obligacijų emisija, bet ne vėliau nei iki 2019 m. gruodžio 3 d. bei atsižvelgiant į tai, jog Bendrovė ketina kreiptis į AB Nasdaq Vilnius dėl obligacijų emisijos įtraukimo į AB Nasdaq Vilnius administruojamą First North alternatyviąją rinką, Bendrovės prašymu skelbiamas Informacinis dokumentas.

Obligacijų emisijos platinimas vyks keliais etapais, pirminio etapo pabaiga – birželio 3 d. Pasibaigus pirminio etapo platinimui, išplatintus skolos vertybinius popierius planuojama įtraukti į Nasdaq Vilnius administruojamą alternatyviąją vertybinių popierių rinką First North.

Tai 3 m. trukmės obligacijos su 5% kuponu. Jos išleidžiamos, siekiant pritraukti lėšų pagrindinei veiklai vykdyti, t.y. pirkti nekilnojamojo turto objektus. Obligacijos nominali vertė yra 100 eurų. Palūkanos bus mokamos kas tris mėnesius už praėjusį laikotarpį. Mokėjimo datos:

2019 m. – rugsėjo 3 d. ir gruodžio 3 d.

2020 m. – kovo 3 d., birželio 3 d., rugsėjo 3 d. ir gruodžio 3 d.

2021 m. – kovo 3 d., birželio 3 d., rugsėjo 3 d. ir gruodžio 3 d.

2020 m. – kovo 3 d. ir birželio 3 d. Paskutinė data yra ir obligacijų išpirkimo data.

Būtinai susipažinkite su galimomis rizikomis:
Capitalica informacinis dokumentas.pdf