Societe BIC SA

Societe BIC SA yra Prancūzijos bendrovė, kuri specializuojasi gaminant raštinės reikmenis, žiebtuvėlius, skutimosi peiliukus, net mobiliuosius telefonus. Bendrovės prekinių ženklų portfeliui priklauso: BIC, Sheaffer, BIC Kids, Wite-out, Pimaco ir Tipp-ex.  

Produkcija platinama įvairiais kanalais. Bendrovė veikia visame pasaulyje per dukterines įmones Europoje, Vidurio Rytuose, Afrikoje, Šiaurės Amerikoje, Lotynų Amerikoje, Azijoje ir Okeanijoje. Kompanija ir pagrindinis jos prekės ženklas gerai žinomas ir atpažįstamas visame pasaulyje. Įkurta 1950 metais.

Finansai

Kompanijos finansai valdomi pakankamai konservatyviai. Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro 16.69%  Nuosavo kapitalo. Jų padengimui 2016 m. pelnu užtektų vos 1.20 metų.

Kompanijos pelno augimo dinamika stabili. Pastarųjų 10 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 4.39%, o pastarųjų 5 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 1.06%.

Societe BIC SA investuoja išimtinai savo kompetencijos rėmuose. Plečia plataus vartojimo prekių asortimentą.

Kompanija superka nuosavas akcijas.

Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra 8.10%. Kompanija pelningai investuoja nepaskirstytą pelną ir vėl uždirba.

10 metų vidutinis ROAE yra 11.40%. Čia mes norėtume didesnė grąžos.

Kompanijos veikla reikalauja nuolatinių kapitalo investicijų. 1 euras, investuotas į IMT, uždirba 2.19 euro EPS.

Jei kompanijos savininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į Prancūzijos 10 m. VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2015 metais, tai akcijas turėtų parduoti po 775 euro.

Societe BIC SA akcijos

Nors kompanija turi neblogus pelningumo rodiklius ir augimo tempus, jos akcijos Buhalterinės vertės vidutinis metinis augimas sudarė 4.89%.

Drąsiai sakome, kad akcijos kaina biržoje buvo ir dar yra stipriai pervertinta. Dabar geriausiai pirkti ar pildytis, kainai rimčiau pasikoregavus.

Per penkerius metus investuotojai, investavę į kompanijos akcijas jau gavo 6.46% vidutinę metinę grąžą.

Investuotojas, investavęs į Societe BIC SA akcijas nuo idėjos paskelbimo pradžios 2012 m. rugpjūčio mėn., šiandien jau gavo 5.71% vidutinę metinę grąžą.

Rekomenduojame Societe BIC SA akcijas AKUMULIUOTI.


Prancūzijos metinis BVP augimas


source: tradingeconomics.com


Užsakymams

Kompanijos puslapis

Daugiau Europos kompanijos akcijų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: