Societe BIC SA

Societe BIC SA yra Prancūzijos bendrovė, kuri specializuojasi gaminant raštinės reikmenis, žiebtuvėlius, skutimosi peiliukus, net mobiliuosius telefonus. Bendrovės prekinių ženklų portfeliui priklauso: BIC, Sheaffer, BIC Kids, Wite-out, Pimaco ir Tipp-ex.  

Produkcija platinama įvairiais kanalais. Bendrovė veikia visame pasaulyje per dukterines įmones Europoje, Vidurio Rytuose, Afrikoje, Šiaurės Amerikoje, Lotynų Amerikoje, Azijoje ir Okeanijoje. Kompanija ir pagrindinis jos prekės ženklas gerai žinomas ir atpažįstamas visame pasaulyje. Įkurta 1950 metais.

2022 metų pradžioje kompanija įsigijo bendrovę Inkbox Ink Incorporated už 65 mln. USD (57 mln. EUR). Jos rezultatai konsoliduotoje ataskaitoje jau pasirodys 2023 m. už 2022 metus. Tai pat kompanija paleido antrą Nuosavų akcijų supirkimo programą ir ją vykdo labai aktyviai.

Societe BIC SA
Šaltinis: Societe BIC SA

Societe BIC SA finansai

Kompanijos finansai valdomi pakankamai konservatyviai. Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro 12%  Nuosavo kapitalo. O ilgalaikių skolų padengimui 2022 m. pelnu užtektų vos 0.76 metų. Kompanijos pelno augimo dinamika stabili. Pastarųjų 10 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 3.45%, o pastarųjų 5 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 5.90%. Tai labai gera tendencija.

Societe BIC SA investuoja išimtinai savo kompetencijos rėmuose. Plečia plataus vartojimo prekių asortimentą. Kompanija superka nuosavas akcijas.

Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra 7.146%. Kompanija pelningai investuoja nepaskirstytą pelną ir vėl uždirba. 10 metų vidutinis ROAE yra 11.18%. Čia mes norėtume didesnė grąžos, tačiau tokia grąža yra pastovi kelerius metus iš eilės. O tai irgi gerai.

Kompanijos veikla reikalauja nuolatinių didelių kapitalo investicijų. Tačiau 1 euras, investuotas į IMT, uždirba 2 eurus EPS.

Jei kompanijos savininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į Prancūzijos 10 m. VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2021 metais, tai akcijas turėtų parduoti po 688 eurus.

Societe BIC SA akcijos

Kompanijos akcijos listinguojamos  Euronext Paris biržoje nuo 1972 m. lapkričio 15 d. Tickeris – BB.

Nors kompanija turi neblogus pelningumo rodiklius ir augimo tempus, jos akcijos Buhalterinės vertės vidutinis metinis augimas sieki vos 2.34%. Tačiau tai nėra blogai, nes kompanija aktyviai supirkinėja nuosavas akcijas.

Manome, kad akcijų kaina rinkoje 2022 m. liepą yra tinkamai įvertinta su augimo potencialu. Kainos augimo potencialas yra 15-20% vidutiniškai kasmet. Investuotojas, investavęs į Societe BIC SA akcijas nuo idėjos paskelbimo pradžios 2012 m. rugpjūčio mėn., šiandien patirtų -0.33% vidutinius metinius nuostolius, jei akcijas parduotų.

Akcijų rinkos dabar yra korekcijoje, tai akcijos pardavinėjamos „su nuolaida”. Todėl mes rekomenduotume Societe BIC SA akcijas toliau AKUMULIUOTI.


Prancūzijos metinis BVP augimas


source: tradingeconomics.com


Kompanijos puslapis

Daugiau Europos kompanijos akcijų

Užsakymams

 

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: