Svaro sterlingų šotas 2020-05-07

Svaro sterlingų kotiruotės rinkoje didelių svyravimų neparodė po to, kai Anglijos bankas (BoE) šiandien nepakeitė bazinių palūkanų ir paliko galioti 0.1% normą. Rinkų dalyviai to ir tikėjosi, todėl sprendimas jau buvo įskaičiuotas į svaro kotiruotes.

Taip pat BoE monetarinėje politikoje paliko £645 milijardų „kiekybinį palengvinimą“, nors buvo siūlymų jį padidinti dar šimtu milijardų. Tuo parodydamas, kad vyriausybės obligacijų supirkimo programa gali būti išplėsta vėliau.

Nes Karalystės ekonominės perspektyvos yra labai miglotos (kaip ir priklauso Ūkanotajam Albionui). Centrinis bankas prognozuoja, kad 2020 metų šalies BVP susitrauks net 14%, infliacija sumažės iki 0.6%, nedarbo lygis išaugs iki 8%.

JK centrinis bankas, matydamas ekonomikos atsigavimo ženklus Kinijoje, tikisi, kad atsigavimas, kaip ir Covid-19, pradės sklisti po pasaulį. Daug rūpesčio sukelia svyruojančios naftos kainos ir būsimo ekonomikos atsigavimo tempas.

Kapitalo rinkos pastarosiomis savaitėmis šiek tiek atsigavo, o rizikingos turto kainos pakilo nuo žemiausių lygių kovo viduryje. Tai iš dalies atspindi Jungtinės Karalystės ir kitų šalių valdžios institucijų veiksmus. Vis dėlto pasaulinės finansinės sąlygos išliko griežtesnės nei prieš Covid-19 protrūkį.

Taip pat skaitykite:

Bankas, remdamasis aktualiai duomenimis, prognozuoja, kad šių metų gale namų ūkių vartojimas sumažės dar labiau (dabar sumažėjo 30%), korporatyvinės pajamos gali kristi 45%, o verslo investicijos gali susitraukti net perpus.

Esant visiškai neaiškiai situacijai dėl pasaulinės ekonomikos, BoE išleido galimus ekonomikos raidos scenarijus, remiantis turimais duomenimis, kurie, kaip teigia bankas, šiuo metu nėra visiškai patikimi arba labai dinamiški, kad apie scenarijus būtų galima kalbėti drąsiai.

Svaro sterlingų rinkos

EURGBP pozicijoje pirkimo stopą nuleidžiam iki @0.88143. Sell short signalas @0.86708.

Svaro sterlingų šotas 2020-05-07
EURGBP

GBPJPY pozicijoje pirkimo stopą leidžiam iki @135.451.

Svaro sterlingų šotas 2020-05-07
GBPJPY

GBPUSD pozicijoje pirkimo stopą leidžiam iki @1.26433.

Svaro sterlingų šotas 2020-05-07
GBPUSD

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: