Tai kaip su ta bitcoin korekcija? Tiesa, Litecoine bumas prasidėjo

Bitcoin korekcijoje…

…arba nebūtinai. Svyravimai ir bangavimai likvidžioje ir laisvoje rinkoje ne tik kad normalus dalykas, bet labai reikalingas ir labais sveikas.

Po ketvirtadienio bumo, kai buvo pasiektas visų laikų rekordas šiek tiek daugiau nei $17 000, bitcoin kaina pasikoregavo beveik 3000 USD iki Fibonacci 0.50 palaikymo aplinkos. Čia, nuosaikiai kildamas, laukė premjeros ateities sandorių rinkoje.

Bet vakar naktį vėl pasiektas naujas rekordas $17 450 (Bitfinex birža). Tačiau ir vėl ilgai aukštumose neišsilaikė. Turime mažą korekciją 2H periode.

Didelė tikimybė, kad ši korekcija tikrai bus trumpa. Trečia pagal apimtis bitcoin Japonijos bitcoin birža Bitflyer praneša, kad išaugo spekuliantų skaičius, naudojančių maržinę prekybą.

Iš vienos pusės, tai kels kainą; iš kitos pusės, padidėjusi rizika atsispindės rinkoje didesniais ir dažnesniais svyravimais. Ilgainiui tai gali sukelti ir kolapsą rinkoje.

Naujo bitcoin kainos rekordo nepalaiko indikatoriai. AO, žymintis rinkos jėgą, rodo, kad dabartinės jėgos pasipriešinimui pramušti gali ir neužtekti. MACD, apskritai rodo Meškų rinką.

Todėl labai svarbu pasiruošti dabar rimtesnei korekcijai. Jei kilsim, pildymosi signalas @17450.01. Stop @14304.0.

Tai kaip su ta bitcoin korekcija? Tiesa, Litecone bumas prasidėjo
BTCUSD

Litecoin

LTCUSD pozicijoje stopą keliam iki @178.11.

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: