Tai viskas, ką reikia žinoti apie bitcoin Nr.16

– Alio! Šalom, Izia. Turi bitcoin?

– Oh vei! Ar aš tau panašus į bebhotį? Tegu visokie pocai pehka tuos nuliukus ir vienetukus savo khiptoprivozuose. O mes, taigi, phipažystam amžinas vehtybes – bivaliutinis khepšelis ir tauhieji metalai. Gali būti juvelyhika, bet kultuhingai…

– O tai ko dėl to blokčeino tokis triukšmas, tokis triukšmas? Jūtiubas gvoltu šaukia. Pasaulinės rinkos… Ką ten rinkos, cielos šalys pasiruošiusios prie krypto pereiti.

– Monia, aš tau aiškiai aiškinu ir visas thamvajus linksi! Tu man ką įkišti bandai? Pasaulinės hinkos dabah tau telefonu dalina nemokamą ekonominį išsilavinimą, iki kuhio tau Tohą ne vieną šabą skaityti!

Beje, ar tu gihdėjau naują pokštą apie tą goją, kuhį pasodino, nes jis nemoka kultuhingai ghynųjų phiimti ir dar su habinu pykstasi?

– Ne, negirdėjau…

– Monia, phisėsk, kad gerai pasijuoktum. Šitas pocas taip ir pasakė žuhnalistei: „…Mes gyvenam globaliam pasaulyje. Ekonomika ir finansai neturi nei tautybės, nei sienų… technologijos pakeis bankinę sistemą ir grynuosius pinigus…”

– Na taip… kaip ir tendencija… blokčeinas

– Monia, tu šūdą gali maininti su savo blokčeinu. Pinigai visada tuhėjo tik vieną tautybę. O kai kuhiose pavojingose valstybėse – už tai sthaipsnis. Todėl tas ministehijos gojas ne mamos kotletus valgys, o hašys memuahus, kaip jam o-jo-joi ir kad jau vėlu pihštis tetai Soniai. Beje, tu phisimeni tetą Sonią?

Kaip tik neseniai apie tave klausinėjo. Klausė, ar tu dar tas žalias jaunuolis su smuikeliu ir mažu investinsthumentu, ar jau subhendęs rimtoms kapitalo fohmoms?

Ją dabar sudaro ne mažiau 90 kg. aistros. Paklausyk, pirma į kambarį įeina biustas, susirenka visą gešeftą, išdalina mikroinsultą ir tik tada pasirodo pati šeimininkė.

Monia, tai ne moteris, tai pasaka! Ar tu valgiai jos košelieną? Oi-vei! O žuvį? Mano mama dėl žuvies su ja trys metai nekalba. Tu paskubėk. Į tokį seifą bet koks investicinis instrumentas telpa.

O ir pats būsi, kaip už akmeninės sienos. Jei į Majamį važiuoti ilsėtis ar ten kuklią vilą prie jūros pirkti, tai į tuos biusthalterį ir pantalonus visus Abhamovičiaus grynuosius galima įsiūti.

– Izia, na ir kas tu per žmogus, a? Man ataskaitą vadovybei ryt reikia paruošti. O tu apie tetą Sonią… Geriau apie bitcoin pasakyk – pirkti ar nepirkti?

– Monia, tu tikrai prisimeni rebe Levį. Jis visada sakė: „Žydai į Dievą netiki, jie su juo susitaria. Mama rūpinasi, kad tu valgytum. Rebe žino, kaip gerai yra valgyti. Ir pats mėgsta.

Kašruto laikykis, Torą skaityk ir šabo laikykis. Tai pasaulio fundamentas. Netgi tada, kai tu susitarei su Dievu, viena klaidelė, ir tu iš juvelyrinės pahduotuvės vedėjo pasidahai siuvimo mašinos vedėju ir siūni rankoves šešis metus.

Dievas ne frajeris, net išrinktoje tautoje jis yra išrankus.”

– A, prisimenu rebe Levį. Jis dar Golman&Sachs konsultavo. Ir ką jis apie bitcoin sako?

– Aš jo paklausiau, mol, rebe, ar tai nekvepia dideliu gešeftu? Ir žinai, ką jis man atsakė? „Izia, išardyk savo kompiuterį ir ištrauk vaizdo plokštę – va su šitu dalyku visokie pocai daro gešeftą.

Mama tavęs paklaus, kas naujo, o tu jai atsakysi, kad pas tave video plokštė pinigus sugalvoja?

O kaip tu sau įsivaizduoji tetą Sonią, sau į biusthalterį hardvaletą besiuvančią? Izia, visa tai gojams.

Nes jei tai būtų gešeftas, tai Izhaelyje visi kibucai su šitom geležėlėm khiptošekelius vietoj hidikų sodintų, o per vestuves dovanotų jaunikiams išimtinai video plokštes.

Tai viskas, ką jums reikia žinoti apie bitcoin!

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: