Tesla – geros žinios akcininkams

Šių metų vasario 28 dieną Tesla savo bloge pranešė, kad sumažėjo standartinio Model 3 kaina. Dabar jis kainuos apie $35 000. Bloomberg kažkada suskaičiavo, kad lig šiol automobilių savininkams kainavo apie $50 000.

Papildomai kompanija pristato modelį Model 3 Standard Range Plus, kuris kainuos apie $37 000.

Šis Range Plus modelis tik „6% brangesnis, nuveš 9% toliau, galingesnis, modernizuotas interjeras“.

Sumažinti kainas, kai kompanija dar nebuvo uždirbusi pelno leidžia pardavimų optimizavimas. Tesla paprasčiausiai uždarys visus 378 autosalonus visame pasaulyje.

Tai reiškia, kad pardavimų kaštai sumažės ženkliai, o parduodamų automobilių skaičius dėl sumažintos kainos gali tik išaugti.

Nes prekyba vyks tik internete ir greitai pirkėjai visame pasaulyje galės nusipirkti automobilį per minutę. Kol kas tokia paslauga prieinama tik JAV gyventojams.

Panašūs straipsniai:

Todėl laisvai galima tikėtis, kad kitų metų Tesla Pelno/Nuostolių ataskaitoje straipsnyje Pardavimo, Administracinės ir bendros išlaidos matysime bent $1 000 000 000 milijardu mažesnį skaičių, kuris atitinkamai padidins veiklos pelną.

Todėl geros žinios kompanijos akcijų kainą gali kažkiek pakelti. Ir belieka surasti signalines vietas long pozicijai atidaryti.Tuo labiau, kai neigiamas kainos trendas jau prakirstas.

Buy long signalas @320.01.

Tesla - geros žinios akcininkams.
TSLA

Taip pat pasirodė informacija, kad kovo 14 d. Tesla pristatys elektrinį SUV’ą Model Y.

 

Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: