Tesla ir kitos NASDAQ biržos akcijos bus tokenizuotos Ethereum tinkle

Straipsnis pirmą kartą paskelbtas portale BTC.lt.

Kitą savaitę Estijoje pradeda veikti nauja kriptovaliutų birža DX.Exchange, kuri pasak Bloomberg, siekia iš esmės pakeisti tradicines akcijų rinkas.

Kitą savaitę Estijoje pradeda veikti nauja kriptovaliutų birža DX.Exchange, kuri pasak Bloomberg, siekia iš esmės pakeisti tradicines akcijų rinkas. 

DX.Exchange siūlo lengvą prieigą prie NASDAQ kompanijos akcijų prekybos, be to leidžia lengvai įsigyti, parduoti ar iškeisti kriptovaliutas, ir be viso to leis klientams įsigyti 10 žinomų tokenizuotų vertybinių popierių.

DX.Exchange platformos pagalba ne Amerikos investuotojai galės patogiai ir greitai įsigyti Apple Inc.Facebook Inc. ar Tesla Inc. ir kitos akcijų, nes šis turtas priklauso Kipre reguliuojamai finansų bendrovei MPS MarketPlace Securities Ltd. Klientai įsigyję šias akcijas turės tokias pačias teises į turtą, kaip ir tradicinėse rinkose.

Prekyba tokenizuotais vertybiniais popieriais pagal reguliuojančias institucijas

DX.Exchange atstovai tikisi, kad Ethereum platformoje tokenizuotas turtas, turės didžiulę naudą ir taps plačiai populiarus, nes klientai galės jais prekiauti net po biržų darbo valandų.

DX.Exchange vadovas Skowronski pareiškė Bloomberg:

“MES MATOME DAUG GALIMYBIŲ RINKOJE TOKENIZUOJANT ESAMUS VERTYBINIUS POPIERIUS. TAI YRA PRADŽIA, KADA TRADICINĖS RINKOS SUJUNGIAMOS SU BLOKŲ GRANDINĖS TECHNOLOGIJA. TAI TURĖTŲ BŪTI VISIŠKAI NAUJA PATIRTIS, KAI PREKIAUJAMA TIEK SENAIS, TIEK NAUJAIS VERTYBINIAIS POPIERIAIS.”

Skowronski patikino investuotojus, kad jie neturėtų būti susirūpinę dėl reguliavimo institucijų, tokių kaip SEC, todėl, kad DX.Exchange nėra įsisteigę JAV.

Licensiją išdavė informacijos apie pinigų plovimą biuras Estijos policijos ir sienos apsaugos valdyboje (FIU), kuris laikosi Europos finansinių priemonių direktyvos (MiFID II). Platforma turi fizinius ofisus Estijoje ir Izraelyje, todėl gali teikti visas finansines paslaugas Europos Sąjungoje.

Platformoje klientai galės įsigyti tokenizuotą turtą iš kiekvienos didžiosios vertybinių popierių biržos visame pasaulyje.

Privalumų supratimas, visam laikui įrašant transakcijas ar kitus duomenis į viešą knygą panaudojant blokų grandinės technologiją, verčia verslą ieškoti būdų, kaip veiklos operacijas perkelti į blokų grandinę. DX.Exchange taip pat planuose numatė plėtrą į kitas pagrindines rinkas, pavyzdžiui, Niujorko vertybinių popierių biržą (NYSE), Tokiją (JPX) ir Honkongą (HKEX).

Tesla ir kitos akcijos

%d bloggers like this: