Sekmadienis, 25 vasario, 2024
Europa

Ensurge Micropower ASA

Ensurge Micropower (buvusi Thin Film Electronics) ASA specializuojasi itin plonų ličio baterijų, skirtų nešiojamiems įrenginiams ir jutikliams gamyboje. Kompanija veiklą pradėjo kaip pasaulinis organinės ir spausdintos elektronikos gamybos lyderi, kurdama ekonomiškai efektyvias sistemas: atminties, jutimines, indikavimo, bevielės komunikacijos etiketes prekėms.

Nors sektorius, kuriame veikia kompanija, ir yra perspektyvus, jai labai sunkiai sekėsi generuoti pinigų srautus. Todėl 2019 m. pirmajame ketvirtyje naujuoju kompanijos CEO tapęs Kevin Barber pradėjo kompanijos pertvarkymą.

Motininė kompanija yra Norvegijoje, čia Oslo biržoje kotiruojasi ir akcijos. Tačiau pagrindinis biuras yra JAV, Kalifornijoje, San Jose. Čia yra ir labai stambi jų gamykla. Bei 2018 m. pabaigoje nusamdyta nauja Valdyba iš JAV specialistų.

Finansai

Kompanijos veiklos rezultatai per 12 m. negerėja ir yra labai blogi. Ir dar labiau blogėja. Visą veiklą ji dabar finansuoja tik išleisdama naujas akcijas, t.y. akcininkai nieko neuždirba. Kompanijos bendrasis pelningumas yra neigiamas visus 15 m. Atrodytų, kad veikla neturi perspektyvų. Tačiau ji atkakliai skinasi sau vietą po Saule. Prieš porą metų manėme, kad teigiamus rezultatus jau bus galima pamatyti 2020-2021 metais. Deja, tokių pokyčių nenusimato.

Ensurge Micropower ASA akcijos

Ensurge Micropower akcijos listinguojamos Oslo biržoje, Pagrindiniame sąraše. Trumpinys ENSU. Taip pat kompanijos 1 lygio Amerikos Depozitoriumo Pakvitavimais (ADR) prekiaujama OTCQX biržoje. Trumpinys ENMPY. Akcijos Buhalterinė vertė per 12 metų mažėjo vidutiniškai po -7.34% kasmet. O nuo 2019 metų akcinis kapitalas yra neigiamas dėl susikaupusių nuostolių.

Nuo akcijos IPO pradžios 2008 metų sausį, kaina krito vidutiniškai po -10.07% kasmet ir krenta toliau.

Tokios akcijos neturi investicinio reitingo dėl itin sparčiai kintančios rinkos. Mes nerekomenduojame investuoti į šias akcijas. O jas pasirinkusiems rekomenduojame portfelyje turėti nedaug ir atidžiai stebėti. Esant palankiai rinkų konjunktūrai ir geram verslui, poziciją galima pildyti.
EUR vs NOKKompanijos puslapis

Daugiau Europos kompanijų


Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.