Thin Film Electronics ASA

Thin Film Electronics ASA

Thin Film Electronics ASA yra pasaulinis organinės ir spausdintos elektronikos gamybos lyderis. Kompanija kuria ekonomiškai efektyvias sistemas: atminties, jutimines, indikavimo, bevielės komunikacijos etiketes prekėms.

Kompanija veikia palyginus naujoje, išmaniųjų etikečių rinkoje. Rinkoje daug konkurentų su analogiškais produktais, sėkmė taip pat priklauso ir nuo išmaniųjų telefonų gamintojų.

Mat dauguma Thin Films Electronics produktų naudoja NFC technologijas, kurios turi būti įdiegtos išmaniuosiuose telefonuose, kad etiketės turėtų bent kokią prasmę.

Kompanijos pelningumas priklauso nuo mąsto ekonomikos. Etikečių savikaina yra sąlyginai didelė, todėl jų reikia pagaminti ir parduoti itin daug.

Daiktų interneto (Internet of Things) rinka atrodo didelė ir plati, tačiau konkurenciniu požiūriu tenka alkūnėmis brautis pro konkurentus.
Finansai

Kompanijos veiklos rezultatai per 10 m. negerėja ir yra labai blogi. Visą veiklą ji dabar finansuoja tik išleisdama naujas akcijas, t.y. akcininkai nieko neuždirba.

Kompanijos bendrasis pelningumas yra neigiamas visus 10 m. Atrodytų, kad veikla neturi perspektyvų. Tačiau ji atkakliai skinasi sau vietą po Saule.

Ir gali būti, kad teigiamus veiklos rezultatus pamatysime jau 2018-2019 m.

Rodikliai
P/E P/S P/BV Div Yield Div Growth EPS Growth PEG Beta Grahamo skaičius ROAE Quick Ratio Reit.
565.813 2.87 -22.90% 2.03 1.72 -82.29% 10.03 3

Thin Film Electronics ASAThin Film Electronics ASA akcijos

Nežiūrint blogų rezultatų ir akcininkų kapitalo mažėjimo, akcijos P/BV rodiklis yra aukštas 2.87. 2017 m. sausio mėn. kompanija eilinį kartą padidino akcinį kapitalą, išleisdama naujas akcijas. Ir tai ne paskutinis kartas šiais metais.

Tikimasi, kad tai paskutinis tokio pobūdžio finansavimas ir jo turėtų pakakti, kad verslą paverstų pelningu. Šiuo metu kompanija įrenginėja didelę gamyklą JAV.

Reitingas labai žemas.

Tokios akcijos neturi investicinio reitingo dėl itin sparčiai kintančios rinkos. Bet spekuliacijoms tinkama pozicija, akcijos kainos svyravimai dideli.

Mes nerekomenduojame investuoti į šias akcijas. O jas pasirinkusiems rekomenduojame portfelyje turėti nedaug ir atidžiai stebėti. Esant palankiai rinkų konjunktūrai ir geram verslui, poziciją galima pildyti.


Kalendorius:

FINANCIAL YEAR 2017  

28.02.2018 – Quarterly Report – Q4

FINANCIAL YEAR 2018

04.05.2018 – Quarterly Report – Q1

17.08.2018 – Half-yearly Report

09.11.2018 – Quarterly Report – Q3

06.04.2018 – Annual Report

04.05.2018 – Annual General Meeting


Techninė analizė

EUR vs NOK
 


Šaltinis: http://www.businessinsider.com/iot-ecosystem-internet-of-things-forecasts-and-business-opportunities-2016-4-28

Facebook Komentarai

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: