Thin Film Electronics ASA

Thin Film Electronics ASA

Thin Film Electronics ASA yra pasaulinis organinės ir spausdintos elektronikos gamybos lyderis. Kompanija kuria ekonomiškai efektyvias sistemas: atminties, jutimines, indikavimo, bevielės komunikacijos etiketes prekėms.

Kompanija veikia palyginus naujoje, išmaniųjų etikečių rinkoje. Rinkoje daug konkurentų su analogiškais produktais, sėkmė taip pat priklauso ir nuo išmaniųjų telefonų gamintojų.

Mat dauguma Thin Films Electronics produktų naudoja NFC technologijas, kurios turi būti įdiegtos išmaniuosiuose telefonuose, kad etiketės turėtų bent kokią prasmę.

Kompanijos pelningumas priklauso nuo mąsto ekonomikos. Etikečių savikaina yra sąlyginai didelė, todėl jų reikia pagaminti ir parduoti itin daug.

Daiktų interneto (Internet of Things) rinka atrodo didelė ir plati, tačiau konkurenciniu požiūriu tenka alkūnėmis brautis pro konkurentus.

Motininė kompanija yra Norvegijoje, čia Oslo biržoje kotiruojasi ir akcijos. Tačiau pagrindinis biuras yra JAV, Kalifornijoje, San Jose. Čia yra ir labai stambi jų gamykla. Bei 2018 m. pabaigoje nusamdyta nauja Valdyba iš JAV specialistų.

Finansai

Kompanijos veiklos rezultatai per 12 m. negerėja ir yra labai blogi. Ir dar labiau blogėja. Visą veiklą ji dabar finansuoja tik išleisdama naujas akcijas, t.y. akcininkai nieko neuždirba.

Kompanijos bendrasis pelningumas yra neigiamas visus 12 m. Atrodytų, kad veikla neturi perspektyvų. Tačiau ji atkakliai skinasi sau vietą po Saule.

Prieš porą metų manėme, kad teigiamus rezultatus jau bus galima pamatyti 2018-2019 metais. Deja, tokių pokyčių nenusimato.

Thin Film Electronics ASA akcijos

Thin Films Electronics akcijos listinguojamos Oslo biržoje, Pagrindiniame sąraše. Trumpinys THIN. Taip pat kompanijos 1 lygio Amerikos Depozitoriumo Pakvitavimais (ADR) prekiaujama OTCQX biržoje. Trumpinys TFECY.

Akcijos Buhalterinė vertė per 12 metų mažėjo vidutiniškai po -7.34% kasmet. Tai pagrinde dėl nuolat išleidžiamų naujų akcijų emisijos. Jau 2016 m. buvo tikimasi, kad tada bus paskutinė emisija. Tačiau dar ir 2019 m. pavasarį išleista nauja akcijų emisija. 

Nuo akcijos IPO pradžios 2008 metų sausį, kaina krito vidutiniškai po -21.76% kasmet.

Tokios akcijos neturi investicinio reitingo dėl itin sparčiai kintančios rinkos. Mes nerekomenduojame investuoti į šias akcijas. O jas pasirinkusiems rekomenduojame portfelyje turėti nedaug ir atidžiai stebėti. Esant palankiai rinkų konjunktūrai ir geram verslui, poziciją galima pildyti.


Kalendorius:

20.02.2020 – Quarterly Report – Q4

FINANCIAL YEAR 2020

20.08.2020 – Half-yearly Report

23.04.2020 – Annual Report

19.05.2020 – Annual General Meeting

20.05.2020 – Quarterly Report – Q1

20.11.2020 – Quarterly Report – Q3


Techninė analizėEUR vs NOK

Šaltinis: http://www.businessinsider.com/iot-ecosystem-internet-of-things-forecasts-and-business-opportunities-2016-4-28

Kompanijos puslapis

Forumas


Facebook Komentarai

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: