AB Žemaitijos pienas trileris. Ekspertas

Turto valdymo bendrovės „Orion Asset Management“ bei „INVL Asset Management“ siūlo, kad iš biržos ketinančio trauktis AB Žemaitijos pienas akcijų supirkimo kainą nustatytų nepriklausomas turto vertintojas.

Tokį siūlymą „Orion Asset Management“ bei „INVL Asset Management“, kurių valdomi fondai turi 5,34 proc. AB Žemaitijos pienas akcijų, pateikė rugpjūčio 26 dienos AB Žemaitijos pienas akcininkų susirinkimui.

„Investavome į bendrovę, nes manome, kad bendrovės akcijos yra itin nuvertintos ir turėtų būti keletą kartų brangesnės nei dabar.

Siūlome teisingai akcijų kainai nustatyti pasitelkti nepriklausomą ekspertą, nes stambusis akcininkas visuomet norės sumokėti kuo mažiau, o smulkieji – gauti kuo daugiau“, – sakė „Orion Asset Management“ fondų valdytojas Donatas Frejus.

„INVL Asset Management“ fondų investicijų vadovo Vaidoto Rūko teigimu, stambusis akcininkas turi teisę nuspręsti trauktis iš biržos, bet pasaulinė praktika numato, kad tai darant reikia pasiūlyti teisingą kainą už akcijas.

„Dėsime visas pastangas, kad iškovotume teisingą kainą savo klientams“, – sakė V. Rūkas.

AB Žemaitijos pienas kapitalizacija, remiantis kaina, kurią stambusis akcininkas gali pasiūlyti smulkiesiems, siekia 35,3 mln. eurų, nors už tokio dydžio įmones rinkoje mokama keletą kartų daugiau.

2015 metais AB Žemaitijos pienas gavo 149 mln. eurų pajamų ir uždirbo 6 mln. eurų pelno, o bendrovės nuosavas kapitalas sudarė 58 mln. eurų.

 

Daugiau informacijos:

Ieva Dunajevaitė-Narmontienė,

„INVL Asset Management“ komunikacijos vadovė,

Tel. 8 610 345 77,

El.paštas: media@invl.com

//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js


//

Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: