Sekmadienis, 25 vasario, 2024
JAV

Union Pacific Corporation

Union Pacific Corporation yra viena iš lyderiaujančių Šiaurės Amerikos transporto kompanija. Pagrindinę veiklą vykdanti bendrovė Union Pacific Railroad yra pirmaujanti Šiaurės Amerikos geležinkelių franšizė, apimanti 23 valstijas per du trečdalius JAV vakaruose.

Kompanija įkurta daugiau nei prieš 150 metų, kai Abraham Lincoln 1862 m. liepos 1 d. pasirašė Pacific Railway Act. Ir buvo sukurta Union Pacific geležinkelio bendrovė, leidusi naujai valstybei įsisavinti Vakarus bei sujungti abi pakrantes.

Šaltinis: Up.com

Union Pacific Corporation finansai

Kompanijos finansai valdomi prisiimant atitinkamą riziką. Visi įsipareigojimai sudaro net 438% Nuosavo kapitalo. Tai yra dėl aktyvios Nuosavų akcijų supirkimo programos. O Ilgalaikių skolų padengimui 2023 m. pelnu prireiktų 4.71 metų.

Pelno augimo dinamika kylanti ir pakankamai stabili. Pastarųjų 10 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 10.47%. O pastarųjų 5 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo jau 9.11%. Vidutinis 10 m. Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra 6.63%. 10 metų vidutinis ROAE yra 33%. Labai gera grąža.

Union Pacific Corporation investuoja išimtinai savo kompetencijos rėmuose. Kompanijos veikla reikalauja nuolatinių kapitalo investicijų. Tačiau 1 USD, investuotas į IMT, uždirba 1.84 USD EPS.

Jei kompanijos savininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JAV 10 m. VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2022 metais, tai akcijas turėtų parduoti po 307 USD. Rašymo metu, nerizikingo pajamingumo atžvilgiu kaina rinkoje nebuvo pakankamai įvertinta.

Union Pacific Corporation akcijos

Kompanijos akcijos listinguojamos NYSE biržoje. Trumpinys UNP.

Tai dividendinė akcija. Vidutinis metinis dividendų augimo tempas siekia net 7.39%. Akcijos kainos standartinis nuokrypis yra net 20%. Todėl investuodami prisiimam kiek didesnę riziką, bet aukštas dividendų lygis kažkiek kompensuoja šią riziką.

Nuo idėjos paskelbimo prieš 10 metus pradžios investicija jau davė 260% ikimokestinę grąžą arba 12,56% vidutiniškai kasmet.

Panašaus augimo galima tikėtis ir ateityje, jei rinkų konjunktūra tam bus palanki. Rekomenduojame akcijas Union Pacific Corporation  PIRKTI IR LAIKYTI. GRAPES kaina yra 339 USD. Po Veiklos įvertinimo prognozuojama akcijos kaina:

Union Pacific Corporation

Techninė analizė


Kompanijos puslapis

Daugiau JAV akcijų.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.