USDJPY analizė 2019-01-03. Flash crach gąsdina tik nežinančius ką daro

Mūsų gi negąsdina nei „flash“, nei „hard“ crash’ai. Gali jie, žinoma, nemalonumų pridaryti vienai atskirai pozicijai, tačiau juk ne viena pozicija rinkoje spekuliantas gyvas.

Iš AUDJPY ir EURJPY pozicijų rinka mus išmetė per anksti. Bet va su USDJPY išnaudosime visą trendą, kiek tik rinka leis. Tikėsimės.

Tokią situaciją rinkoje aiškina tuo, kad tuo metu joje nebuvo Japonijos institucinių investuotojų ir bankų, mat išeiginės ten. Ir, aišku, eina konspiracijos teorijos apie robotus ir dar kažkokį velnią, sukėlusį sumaištį jenos rinkoje.

Tegu tomis teorijomis užsiima tie, kas tam turi laiko. Spekuliacijos sąmokslais pelno neduoda. 😀 .

Todėl USDJPY pozicijoje stopą nuleidžiam iki @109.685.

USDJPY analizė 2019-01-03. Flash crach gąsdina tik nežinančius ką daro
USDJPY

Panašu, kad Japonijos bankai stengiasi išlaikyti silpną jeną ir jiems tai sunkiai sekasi. Nes vos tik japoniškos meškos pasitraukė, jena iš karto pakilo visų valiutų atžvilgiu.

Žiūrint į Japonijos VVP pajamingumų kreivę, akivaizdu, kad jeną reikia palaikyti pigia.

Centrinis bankas jau ilgai palaiko itin žemų ir neigiamų bazinių palūkanų monetarinę politiką.

 

source: tradingeconomics.com

Todėl galima tikėtis, kad į rinką grįžę bankai sieks vėl susilpninti nacionalinę valiutą, nors jiems tai sunkiai sekėsi ir lig šiol. Tai kol kas drąsiai sėdim shortuose ir atidžiai stebim.


Kaip nebijoti rinkoje „Crash’ų“, kaip ir kodėl nedirbti su viena pozicija, kaip protingai valdyti kapitalą, vadinasi ir riziką, užpildykite formą ir gaukite informaciją apie nuotolinius individualius mokymus.

Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: