Už AB Žemaitijos pienas akcijas bus sumokėta po 2,2 euro

AB Žemaitijos pienas generalinio direktoriaus Roberto Pažemecko valdoma įmonė „Baltic Holding“ už perkamas 11 proc. AB Žemaitijos pienas akcijų sumokės po 2,20 euro už akciją.

„Akcijas parduoda tie AB Žemaitijos pienas akcininkai, kurie buvo prisijungę prie Investuotojų asociacijos sutelktos grupės.

Manome, didžiąją dalį keltų tikslų įgyvendinome, o sutarta kaina yra sąžininga ir tenkina abi puses. Tikimės, kad akcijų pirkėjui pavyks ir toliau didinti AB Žemaitijos pienas vertę“, – sakė Investuotojų asociacijos valdybos pirmininkas Vytautas Plunksnis.

Balandžio 30 dieną vykusiame bendrovės akcininkų susirinkime pritarta Investuotojų asociacijos pasiūlymui išmokėti 0,15 euro dividendų akcijai, iš viso tam skiriant 6,946 mln. eurų.

Sandorį, dėl kurio sutarta balandžio pabaigoje, ketinama užbaigti birželį.

Investuotojų asociacija yra didžiausia smulkiuosius investuotojus vienijanti organizacija Lietuvoje. Investuotojų asociacija užsiima jų teisių gynimu bei atstovavimu, organizuoja renginius nariams, kurių metu siekiama ugdyti investuotojų kompetenciją ir suvokimą apie finansų rinkas. Daugiau informacijos – www.investuotoju.lt.

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: