Antradienis, 23 balandžio, 2024
Straipsniai

Kokią užuominą JAV akcijų indeksai paliko savo grafikuose?

JAV akcijų indeksai – naujose istorinėse aukštumose

Ir ne be reikalo indeksai pasiekė naujas aukštumas. Pagrindinė kompanijų rezultatų skelbimo sesija jau pasibaigė ir, anot statistikų, net 76% S&P 500 kompanijų viršijo EPS prognozes. Užtenka jau vien tokio optimizmo indeksams iššauti į viršų. Dow Jones indeksas įveikė 23-čią barjerą ir užsidarė prie 23 328.63. Per savaitę pakilo +4.38%.

JAV mokesčių reformos klausimas taip pat kaitina investuotojų kraują. Ir taip pat tikimasi, kad reforma bus įvykdyta investuotojų naudai. O 2018 m. JAV biudžeto patvirtinimas ketvirtadienį nebuvo sutiktas labai optimistiškai, bet rinkose vis tiek vyravo pirkėjai.

Kandidatai į naujojo FED vadovo vietą niekada nelieka rinkos nepastebėti. John Taylor ir Jerom Powell yra kandidatai-favoritai. Beje, pati Janet L. Yellen taip pat yra tarp kandidatų, nors ji lyg ir sakė, kad dar vienos kadencijos nenori.

Praėjusią savaitę buvo paminėtas „Juodojo pirmadienio 30-metis. Ir pasipylė floodas internete, kaip šiandien viska į tai panašu ir kaip dabar krisime, kaip tada. OK, yra tokia nuomonė! Bet rinkai nusispjauti į nuomones. Ji pasielgs kaip jai reikės ir tik jai vienai žinomu būdu. Tikimybė, kad FED FOMC palūkanas pakels gruodžio mėn. lygi 91.7%.

Dow Jones Industrial Average indeksas dieniniame grafike kildamas paliko net du gap’us. Tai tokia mažytė užuomina, kad su jų užpildymu gali ilgai ir nelaukti. Tuo labiau, kai EPS naujienų srautas jau į pabaigą.

Kokią užuominą JAV akcijų indeksai paliko savo grafikuose?

Akcijos

IBM akcijos ‘atsakingos’ už Dow Jones rekordus. Kompanija IBM pranešė apie prognozuojamą pirmą pardavimų augimą per pastaruosius penkerius metus.

Kokią užuominą JAV akcijų indeksai paliko savo grafikuose?

Loews Corp pozicijoje stopą keliam iki @48.51.

Kokią užuominą JAV akcijų indeksai paliko savo grafikuose?

Hasbro Inc. pozicijoje stopą keliam iki @96.12.

Kokią užuominą JAV akcijų indeksai paliko savo grafikuose?

Lockheed Martin Corp. pozicijoje pirkimo/pildymosi signalas @322.20.

Accenture Plc. pirkimo/pildymosi signalas @140.01.

Intercontinental Exchange Inc. savaitinis Short sell signalas @63.92. Stop signalas @71.25.

Tupperware Brands Corp. pozicijoje stopą keliam iki @60.45.

Microsoft Corp. pozicijoje stop signalą keliam iki @77.92.

Overstock.com Inc. yra pirmoji internetinė mažmeninė parduotuvė pradėjusi priiminėti kriptovaliutą bitcoin. Perkam, pildomės, kainai toliau kylant.

Žaliavos

Aukso fjučerių pozicijoje turime kontraversišką situaciją. Didėjančių palūkanų perspektyvoje aukso kaina nelinkusi akivaizdžiai riedėti žemyn. Pirkėjų spaudimas yra pakankamai didelis.

Naudojam strategiją su orderiais į abi puses. Buy long signalas @1308.5. Sell short signalas @1262.7.

Paladžio fjūčerių kaina vėl ir vis dar didesnė už platinos kainą. Tokia situacija aiškinama pasikeitusia situacija Europos automobilių rinkoje: dyzeliniai automobiliai užleidžia vietą benzininiams. Benzininiuose varikliuose katalizatoriuose naudojamas paladis, o dyzeliniuose – platina. O paladžio pasiūla vis dar mažesnė už paklausą.

Citigroup analitikai prognozuoja, kad 2018 m. paladžio deficitas sieks virš milijono uncijų, o platinos paklausa smuks iki 300-600 tūkst. uncijų per artimiausius 10 metų. Paladžio pirkimo/pildymosi signalas @1005.25.

Kokią užuominą JAV akcijų indeksai paliko savo grafikuose?

Platinos fjūčerių pozicijoje Sell short signalas @906.4

Valiutos

EURUSD pozicijoje prieš ECB sprendimą dieniniame grafike išstatome orderius į abi puses. Buy ling signalas @1.1859. Sell short signalas @1.1729.

Kokią užuominą JAV akcijų indeksai paliko savo grafikuose?

ING banko strategai teigia, kad Čekijos krona ir toliau stiprės, todėl investuotojams pataria pirkti kroną prieš eurą. EURCZK 4H periodo grafike Sell short signalas @25.579.

Kokią užuominą JAV akcijų indeksai paliko savo grafikuose?

Šią savaitę

JAV skelbs patikslintą BVP augimo dinamiką, sulauksime kitų svarbių rodiklių.

JK taip pat paskelbs preliminarų BVP augimo tempą.

Apie palūkanas skelbs Kanados, Rusijos centriniai bankai.

Ketvirtadienį apie palūkanas skelbs Švedijos Riksbank, Norvegijos Norgesbank, Turkijos centrinis bankas.

Tačiau rinkos labiausiai lauks ECB sprendimo. Kol kas niekas nesitiki, kad palūkanos bus pakeltos, tačiau labai laukiama informacijos apie ‘kiekybinio palengvinimo’ sumažinimą.

Savaitė bus smagi. Sėkmės!