VeriSign Inc.

VeriSign Inc. yra pasaulinė domenų vardų registravimo ir interneto saugumo paslaugų kompanija. Registro paslaugos (Registry Services) užtikrina pagrindinių interneto struktūrų ir paslaugų saugumą, stabilumą, įskaitant .com ir .net domenus, dvi interneto maršrutizavimo paslaugas, pagrindines DNS funkcijas.

Į paslaugų paketą įeina NIA, DdoS, Verisign iDefense ir Managed DNS paslaugos.

Konkurencija

Kompanija yra pasaulinis interneto domenų pardavimo ir kitų internetinių paslaugų lyderis. Kompanijai konkurencinį spaudimą sudaro naujos technologijos ir esamų plėtra.

Tačiau tai nebūtinai neigiamai gali paveikti VeriSign Inc. veiklą. Augantis Bendrasis pelningumas tik parodo stiprias konkurencines pozicijas.

Finansai

Bendrovės finansai konservatyviai. Ilgalaikių skolų padengimui 2019 m. Grynuoju pelnu reiktų 2.92 metų. Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra net 62.14%. Kompanija pelningai investuoja nepaskirstytą pelną ir vėl uždirba.

Kompanijos pelno dinamika nestabili. 2002, 2003 m. ir 2007, 2008 m. EPS buvo neigiamas. Tačiau dabar stebime augimo dinamiką. Pastarųjų 10 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 14.94%, o pastarųjų 5 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 16.25%.

Investuoja savo kompetencijos rėmuose. Visų dukterinių kompanijų veikla susijusi. Kompanija laikosi savų akcijų supirkimo politikos. Nuolatos valdyba skiria rezervą savų akcijų supirkimui.

10 metų vidutinis ROAE dėl neigiamos nuosavybės yra -98.46%. Nuosavas kapitalas yra neigiamas dėl didelių susikaupusių nuostolių. Bet tai nėra blogai, nes kompanija yra didelių pinigų srautų generatorius.

Kompanija galėjo susikaupusius nuostolius paversti nepaskirstytu pelnu. Tačiau ji lėšas nukreipia investicijoms į JAV iždo vekselius (90 dienų – 1 metų trukmės), pinigų rinkos fondus, kitų kompanijų akcijas, terminuotus indėlius, savų akcijų supirkimą. Kai yra stabilus ir stiprus verslas, neigiamas kapitalas nėra problema.

Lėšas, gautas  iš šių investicijų, kompanija panaudoja apyvartiniam kapitalui, Ilgalaikio turto pirkimui, paskolų administravimui. Kompanijos veikla nereikalauja didelių kapitalo investicijų. 1 USD, investuotas į IMT, uždirba 7.68 USD EPS.

Jei kompanijos savininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JAV 10 m. VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2018 metais, tai akcijas turėtų parduoti po 765 USD.

VeriSign Inc. akcijos

Kompanija dividendų nemoka nuo 2012 metų. Piniginis perteklius vėl reinvestuojamas. Taip akcininkams sukuriama didesnė vertė nei dividendų mokėjimas.

Investuotojas, pirkęs akcijas prieš 5 metus gavo 23.33% grąžą vidutiniškai kasmet. Nuo idėjos paskelbimo pirmą kartą VeriSign Inc. akcijos investuotojams jau davė 351% arba 23.24% vidutinę metinę grąžą.

Kai akcijos buhalterinė vertė yra neigiamas dydis, sunku prognozuoti akcijos kainos dinamiką. Tačiau vis tiek galima tikėtis kainos augimo. O vertinant vyriausybės obligacijų atžvilgiu, VeriSign Inc. akcijos yra neįvertintos.

Mes rekomenduojame VeriSign Inc. akcijas PIRKTI IR LAIKYTI. Perspektyva labai teigiama.

Išsamų veiklos rezultatų tyrimą bei prognozes galima rasti čia ir čia.

Techninė analizė

Kompanijos tinklapis

Daugiau JAV kompanijų akcijų.

Klausimams

Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: