Wal-Mart Stores Incorporation

Wal-Mart Stores Incorporation veikla

Wal-Mart Stores Incorporation veikia mažmeninės ir didmeninės bei kitokio formato prekybos sektoriuje. Kompanijos veikla išskirta į tris pagrindinius segmentus:

Walmart U.S.  yra didžiausias mažmeninių parduotuvių tinklo segmentas. Tinklas veikia JAV bei Puerto Rike ir duoda apie 60% nuo visų pajamų. Taip pat šis segmentas turi didžiausią Bendrąją maržą.

Walmart International veikia 28 pasaulio šalyse mažmeninės ir didmeninės prekybos sektoriuje. Segmentas generuoja apie 28% visų kompanijos pajamų. Antras pagal dydį kompanijos veiklos segmentas.

Sam’s Club segmentas yra paremtas naryste nuolaidų klubuose. Veikia 48 JAV valstijose ir Puerto Rike bei internete. Duoda apie 12% korporacijos pajamų.

Per savaitę kompanija aptarnauja apie 270 mln. klientų per savaitę 11 700+ parduotuvėse su 63 pavadinimais, 28-se šalyse ir e-commerce tinklalapiuose per 11 šalių.

Kompanija labai gerai žinoma ir pripažinta didžiausia mažmeninės prekybos kompanija JAV. Ji yra rinkos lyderis.

2016-17 m. įsigijo JET.com ir JD.com.

Finansai

Finansai Wal-Mart Stores Incorporation valdomi prisiimant riziką. Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro 55.90% Nuosavo kapitalo. O jų padengimui pelnu reiktų 4.58 metų.

Korporacijos pelno dinamika jau ne stabili. Pastarųjų 10 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 0.37%, o pastarųjų 5 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo vos -8.16%.

Investuoja savo kompetencijos rėmuose. Visų dukterinių kompanijų veikla susijusi.

Kompanija superka nuosavas akcijas.

Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra -0.30%. Wal-Mart Stores Incorporation veiklos pelningumas stipriai krito. Mažėja ir pats Nepaskirstytasis pelnas.

10 metų vidutinis ROAE yra 19.20%. Labai gera grąža didelėje konkurencinėje aplinkoje.

Wal-Mart Stores Incorporation veikla reikalauja nuolatinių kapitalo investicijų. Tačiau investicijos gerai atsiperka. Vienas į IMT investuotas JAV doleris uždirba 1.22 EPS.

Jei kompanijos savininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JAV 10 m. VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2017/18 metais, tai akcijas turėtų parduoti po 112 JAV dolerių.

Pirma parduotuvė:

Wal-Mart Stores Incorporation

Rodikliai
P/E P/S P/BV Div Yield Div Growth EPS Growth PEG Beta Grahamo skaičius ROAE Quick Ratio Reit.
28.39 0.49 3.09 2.51% 2.04% -8.16% 0.41 0.44 44.52 12.22% 0.20 9

Wal-Mart Stores Incorporation

 

Wal-Mart Stores Incorporation akcijos

Kompanija iki $20.0 mlrd. padidino savų akcijų supirkimo programą. Pabaigos termino ji neturi, tačiau valdyba tikisi ją išnaudoti iki 2018 m. sausio 31 d.

O tai suteikta vertė Wal-Mart Stores Incorporation akcininkams papildomai su dividendais. Dividendai auga 46 metus iš eilės.

Per pastaruosius 5 metus akcija investuotojams davė vidutiniškai po 1.85% grąžą kasmet, įskaitant ir dividendus.

Nuo idėjos paskelbimo pradžios investicija jau davė 51.91% grąžą arba 6.84% vidutiniškai kasmet.

Mes rekomenduojame Wal-Mart Stores Incorporation akcijas LAIKYTI arba mažinti dalį portfelyje. Dividendą perinvestuoti. Dividendo perinvestavimas padidina investicinę grąžą.


Įvykių kalendorius:


Techninė analizė

Opcionų grandinė


Techninės analizės komentarų ir Sumanaus investuotojo analizės užsakymas. Pageidavimai.

Facebook Komentarai
%d bloggers like this: