Wal-Mart Stores Incorporation

Wal-Mart Stores Incorporation veikla

Wal-Mart Stores Incorporation veikia mažmeninės ir didmeninės bei kitokio formato prekybos sektoriuje. Kompanijos veikla išskirta į tris pagrindinius segmentus:

Walmart U.S.  yra didžiausias mažmeninių parduotuvių tinklo segmentas, veikiantis JAV bei Puerto Rike ir duoda apie 65% nuo visų pajamų. Taip pat šis segmentas turi didžiausią Bendrąją maržą. Walmart International veikia 28 pasaulio šalyse mažmeninės ir didmeninės prekybos sektoriuje. Segmentas generuoja apie 24% visų kompanijos pajamų. Antras pagal dydį kompanijos veiklos segmentas.

Sam’s Club segmentas yra paremtas naryste nuolaidų klubuose. Veikia 48 JAV valstijose ir Puerto Rike bei internete. Duoda apie 11% korporacijos pajamų. Per savaitę kompanija aptarnauja apie 270 mln. klientų per savaitę 11 700+ parduotuvėse su 63 pavadinimais, 28-se šalyse ir e-commerce tinklalapiuose per 26 šalių.

Kompanija labai gerai žinoma ir pripažinta didžiausia mažmeninės prekybos kompanija JAV. Ji yra rinkos lyderis. 2016-17 m. įsigijo JET.com ir JD.com.

Finansai

Finansai Wal-Mart Stores Incorporation valdomi prisiimant riziką. Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro 94.61% Nuosavo kapitalo. O Ilgalaikių skolų padengimui Grynuoju 2019 metų pelnu reiktų 7.53 metų. Korporacijos pelno dinamika jau nestabili. Pastarųjų 10 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo -3.89%, o pastarųjų 5 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo vos -14.27%.

Pelningumas galėjo kristi dėl didelių kompanijos plėtros investicijų. 2018 m. kompanija plėtėsi Kinijoje, Japonijoje, Indijoje. Vien Prestižo/Turto santykis nuo vidutinio 9%, 2019 metai pakilo iki 13%. Investuoja savo kompetencijos rėmuose. Visų dukterinių kompanijų veikla susijusi.

Kompanija superka nuosavas akcijas. Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra 4.03%. Wal-Mart Stores Incorporation veiklos pelningumas stipriai krito. Mažėja ir pats Nepaskirstytasis pelnas. 10 metų vidutinis ROAE yra 17.79%. Vis dar labai gera grąža didelėje konkurencinėje aplinkoje.

Wal-Mart Stores Incorporation veikla reikalauja nuolatinių kapitalo investicijų. Tačiau investicijos gerai atsiperka. Vienas į IMT investuotas JAV doleris uždirba 1.19 EPS.

Jei kompanijos savininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JAV 10 m. VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2019/20 metais, tai akcijas turėtų parduoti po 741 JAV dolerį.

Pirma parduotuvė:

Wal-Mart Stores Incorporation

Wal-Mart Stores Incorporation akcijos

Bendrovės akcijos listinguojamos NYSE biržoje. Trumpinys yra WMT. Priklauso indeksui S&P 500.

Kompanija iki $20.0 mlrd. padidino savų akcijų supirkimo programą. Pabaigos termino ji neturi. Iki 2020 m. sausio 31 d. dar liko nepanaudota $5.7 mlrd. programos pinigų. Per metus supirkta 2 627 813 vnt. akcijų. Vidutinė supirkimo kaina yra $116.14.

O tai suteikta vertė Wal-Mart Stores Incorporation akcininkams papildomai su dividendais. Dividendai auga 47 metus iš eilės. Per pastaruosius 5 metus akcija investuotojams davė vidutiniškai 10.14% grąžą kasmet, įskaitant ir dividendus. Nuo idėjos paskelbimo pradžios investicija jau davė 119.35% grąžą arba 9..82% vidutiniškai kasmet.

Mes nekeičiam Wal-Mart Stores Incorporation akcijų rekomendacijos LAIKYTI arba mažinti dalį portfelyje. Dividendą perinvestuoti. Dividendo perinvestavimas padidina investicinę grąžą.

Išsamią analizę, rekomendacijas ir prognozes galima rasti čia ir čia.

Techninė analizė


Kompanijos puslapis

Daugiau JAV kompanijų akcijų.

Klausimams

Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: