Wal-Mart Stores Incorporation

Wal-Mart Stores Incorporation veikla

Wal-Mart Stores Incorporation veikia mažmeninės ir didmeninės bei kitokio formato prekybos sektoriuje. Kompanijos veikla išskirta į tris pagrindinius segmentus:

Walmart U.S.  yra didžiausias mažmeninių parduotuvių tinklo segmentas, veikiantis JAV bei Puerto Rike ir duoda apie 65% nuo visų pajamų. Taip pat šis segmentas turi didžiausią Bendrąją maržą.

Walmart International veikia 28 pasaulio šalyse mažmeninės ir didmeninės prekybos sektoriuje. Segmentas generuoja apie 24% visų kompanijos pajamų. Antras pagal dydį kompanijos veiklos segmentas.

Sam’s Club segmentas yra paremtas naryste nuolaidų klubuose. Veikia 48 JAV valstijose ir Puerto Rike bei internete. Duoda apie 11% korporacijos pajamų.

Per savaitę kompanija aptarnauja apie 270 mln. klientų per savaitę 11 700+ parduotuvėse su 63 pavadinimais, 28-se šalyse ir e-commerce tinklalapiuose per 26 šalių.

Kompanija labai gerai žinoma ir pripažinta didžiausia mažmeninės prekybos kompanija JAV. Ji yra rinkos lyderis.

2016-17 m. įsigijo JET.com ir JD.com.

Finansai

Finansai Wal-Mart Stores Incorporation valdomi prisiimant riziką. Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro 78% Nuosavo kapitalo. O Ilgalaikių skolų padengimui pelnu reiktų 7.53 metų.

Korporacijos pelno dinamika jau nestabili. Pastarųjų 10 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo -3.89%, o pastarųjų 5 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo vos -14.27%.

Pelningumas galėjo kristi dėl didelių kompanijos plėtros investicijų. 2018 m. kompanija plėtėsi Kinijoje, Japonijoje, Indijoje. Vien Prestižo/Turto santykis nuo vidutinio 9%, 2018 metai pakilo iki 14%.

Investuoja savo kompetencijos rėmuose. Visų dukterinių kompanijų veikla susijusi.

Kompanija superka nuosavas akcijas.

Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra -6%. Wal-Mart Stores Incorporation veiklos pelningumas stipriai krito. Mažėja ir pats Nepaskirstytasis pelnas.

10 metų vidutinis ROAE yra 18%. Vis dar labai gera grąža didelėje konkurencinėje aplinkoje.

Wal-Mart Stores Incorporation veikla reikalauja nuolatinių kapitalo investicijų. Tačiau investicijos gerai atsiperka. Vienas į IMT investuotas JAV doleris uždirba 1.17 EPS.

Jei kompanijos savininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JAV 10 m. VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2018/19 metais, tai akcijas turėtų parduoti po 122 JAV dolerių.

Pirma parduotuvė:

Wal-Mart Stores Incorporation

Wal-Mart Stores Incorporation akcijos

Kompanija iki $20.0 mlrd. padidino savų akcijų supirkimo programą. Pabaigos termino ji neturi. Iki 2019 m. sausio 31 d. dar liko nepanaudota $11.3 mlrd. programos pinigų.

O tai suteikta vertė Wal-Mart Stores Incorporation akcininkams papildomai su dividendais. Dividendai auga 47 metus iš eilės.

Per pastaruosius 5 metus akcija investuotojams davė vidutiniškai 9.54% grąžą kasmet, įskaitant ir dividendus.

Nuo idėjos paskelbimo pradžios investicija jau davė 111.7% grąžą arba 10.40% vidutiniškai kasmet.

Mes nekeičiam Wal-Mart Stores Incorporation akcijų rekomendacijos LAIKYTI arba mažinti dalį portfelyje. Dividendą perinvestuoti. Dividendo perinvestavimas padidina investicinę grąžą.


Techninė analizė

Opcionų grandinė


Kompanijos puslapis

Forumas

Klausimams

Facebook Komentarai
%d bloggers like this: