The Walt Disney Company

The Walt Disney Company veikla

The Walt Disney Company yra pasaulinė korporacija, veikianti pramogų versle. Veikia penkiuose pagrindiniuose sektoriuose:

  • Žiniasklaidos tinklas,
  • Parkai ir viešbučiai,
  • Pramogų studija,
  • Vartotojų ir interaktyvios prekės.

The Walt Disney Company apie 86% visų pajamų gauna iš paslaugų. Žiniasklaidos tinklas teikia didžiausią pajamų dalį – 44%. Media tinklui priklauso tokie ženklai, kaip ESPN, Disney Channels, ABC Family, ABC TV Network, Radio Disney Network ir kiti.

Parkų ir viešbučių verslui priklauso Walt Disney World Resort Floridoje ir Disneyland Resort Kalifornijoje. Europoje The Walt Disney Company priklauso 81% kompanijos Disneyland Paris akcijų.

Honkonge kompanija valdo 47% Hong Kong Disneyland Resort akcijų, o Šanchajuje – 43% Shanghai Disney Resort akcijų. Iš Tokyo Disneyland Resort kompanija gauna autorinių teisių pajamas (royalties).

Taip pat The Walt Disney Company priklauso Disney Vacation Club, Disney Cruise Line, Walt Disney Imagineering.

Pramogų studija gamina meninius ir animacinius filmus. Juos platina per gerai žinomas kompanijas: Walt Disney Pictures, Pixar, Marvel, Lucasfilm, Touchstone ir UTV.

Vartotojiškomis prekėmis The Walt Disney Company prekiauja per The Disney Store, DisneyStore.com ir MarvelStore.com. Leidžia edukacines knygas, komiksus. Kuria kompiuterinius žaidimus, programėles kompiuteriams ir išmaniesiems telefonams.

The Walt Disney Company yra viena iš labiausiai žinomų kompanijų pasaulyje ir labiausiai atpažįstamas logotipas. Jau vien dėl to ši kompanija patraukli sumaniam investuotojui.

Pardavimai pagal sektorius:

The Walt Disney Company
Pardavimai pagal sektorius

Finansai

Kompanijos finansai valdomi pakankamai protingai, prisiimant nedidelę riziką. Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro 53% Nuosavo kapitalo. O Ilgalaikių skolų padengimui 2018 m. Grynuoju pelnu prireiktų vos 1.31 metų.

Kompanijos pelno augimo dinamika turi teigiamą ir augančią tendenciją. Pastarųjų 10 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 13.93%, o pastarųjų 5 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas jau siekė 20%.

Tik reikia pripažinti, kad prie EPS augimo spartos prisideda nuosavų akcijų supirkimo programa. Ir sumaniam investuotojui tai didelis privalumas.

The Walt Disney Company investuoja išimtinai savo kompetencijos rėmuose. Ir tai padeda jai dirbti geriau ir efektyviau.

Vidutinis 10 m. Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra net 21%. 10 metų vidutinis ROAE yra 17%. Laikome, kad tai labai gera grąža.

$1, investuotas į IMT, uždirba beveik $2.10 EPS.

Jei kompanijos akcininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JAV 10 m. trukmės VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2018 metais, tai akcijas turėtų parduoti po 330 USD.

The Walt Disney Company akcijos

Kompanija pradėjo mokėti pusmetinius dividendus. Anksčiau mokėjo tik kartą per metus. The Walt Disney Company turi nuo savų akcijų supirkimo programą, kuri neturi baigimo termino.

Kompanijos Buhalterinės vertės 10 metų vidutinis metinis augimas siekia beveik 8%.

Prieš 5 metus investuotojas, investavęs į The Walt Disney Company akcijas, gavo apie – 11.43% vidutinę metinę grąžą.

Nuo idėjos paskelbimo 2016 m. pradžioje, investuotojai jau galėjo gauti 10.40% vidutinę metinę grąžą.

Manome, kad akcijos kaina per artimiausius penkerius metus, esant palankiai rinkų konjunktūrai, gali augti 12-17% vidutiniškai kasmet.

Mūsų rekomendacija yra The Walt Disney Company akcijas PIRKTI IR LAIKYTI.


Investuotojo kalendorius


Opcionų grandinė


Techninė analizė

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: