The Walt Disney Company

The Walt Disney Company kartu su savo dukterinėmis įmonėmis yra pirmaujanti diversifikuota tarptautinė šeimos pramogų ir žiniasklaidos įmonė, turinti šiuos verslo segmentus: Media Networks, Parkai ir viešbučiai, Pramogos studija ir Vartotojų ir interaktyvios prekės. Tai pasaulinio lygio kompanija.

The Walt Disney Company apie 36% visų pajamų gauna iš žiniasklaidos tinklo. Tačiau didžiausią pajamų dalį gauna iš Parkų ir viešbučių verslo. Kompanijai priklauso tokie prekių ženklai:

The Walt Disney Company
 • Disney Channel,
 • abc,
 • National Geografic,
 • FX,
 • Disneyland,
 • Walt Disney World,
 • Adventures,
 • The Walt Disney Studios,
 • Pixar,
 • Blue Sky,
 • 20th Century Studios
 • ir kiti.

Honkonge kompanija valdo 47% Hong Kong Disneyland Resort akcijų, o Šanchajuje – 43% Shanghai Disney Resort akcijų. Iš Tokyo Disneyland Resort kompanija gauna autorinių teisių pajamas (royalties). Pramogų studija gamina meninius ir animacinius filmus. Juos platina per gerai žinomas kompanijas: Walt Disney Pictures, Pixar, Marvel, Lucasfilm, Touchstone ir UTV.

Vartotojiškomis prekėmis The Walt Disney Company prekiauja per The Disney Store, DisneyStore.com ir MarvelStore.com. Leidžia edukacines knygas, komiksus. Kuria kompiuterinius žaidimus, programėles kompiuteriams ir išmaniesiems telefonams. The Walt Disney Company yra viena iš labiausiai žinomų kompanijų pasaulyje ir labiausiai atpažįstamas logotipas. Jau vien dėl to ši kompanija patraukli sumaniam investuotojui.

2019 m. pradžioje kompanija įsigijo Twenty-First Century Fox, Inc.

Finansai

Kompanijos finansai valdomi pakankamai protingai, tačiau prisiimant riziką. Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro 73% Nuosavo kapitalo. O Ilgalaikių skolų padengimui 2019 m. Grynuoju pelnu užtektų 3.29 metų. The Walt Disney Company investuoja išimtinai savo kompetencijos rėmuose. Ir tai padeda jai dirbti geriau ir efektyviau.

Kompanijos pelno augimo dinamika turi teigiamą ir augančią tendenciją. Pastarųjų 10 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 14.20%, o pastarųjų 5 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 9.28%. Tik reikia pripažinti, kad prie EPS augimo spartos prisideda nuosavų akcijų supirkimo programa. Ir sumaniam investuotojui tai didelis privalumas. 2019 m. kompanija supirko 231 641 vnt. akcijų. Vidutinė supirkimo kaina buvo $141.

Vidutinis 10 m. Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra net 13%. 10 metų vidutinis ROAE yra 12.10%. Laikome, kad tai labai gera grąža. $1, investuotas į IMT, uždirba beveik $2.11 EPS.

Jei kompanijos akcininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JAV 10 m. trukmės VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2018 metais, tai akcijas turėtų parduoti po 1 036 USD.

The Walt Disney Company akcijos

Kompanijos akcijos listinguojamos NYSE biržoje. Trumpinys yra DIS.

Kompanija pradėjo mokėti pusmetinius dividendus. Anksčiau mokėjo tik kartą per metus. The Walt Disney Company turi nuo savų akcijų supirkimo programą, kuri neturi baigimo termino. Kompanijos Buhalterinės vertės 10 metų vidutinis metinis augimas siekia beveik 17.31%.

Prieš 5 metus investuotojas, investavęs į The Walt Disney Company akcijas, gavo apie 0.28% vidutinę metinę grąžą. Nuo idėjos paskelbimo 2016 m. pradžioje, investuotojai jau galėjo gauti 5.70% vidutinę metinę grąžą.

Manome, kad akcijos kaina per artimiausius penkerius metus, esant palankiai rinkų konjunktūrai, gali augti 10-10% vidutiniškai kasmet. Mūsų rekomendacija yra akcijas PIRKTI IR LAIKYTI.

Išsamų veiklos tyrimą, rekomendacijas ir prognozes rasite čia ir čia.

Techninė analizė


Kompanijos puslapis

Daugiau JAV kompanijų akcijų.


Klausimams

Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: