Bitcoin kainos kritimas sukėlė įtarimų

Šiandien bitcoin kaina ne šiaip sau krito, o kritimas buvo sukeltas flash crasho, kaip manoma, Bitstamp kriptobiržoje. Kažkas išstatė didelį pardavimo orderį. Likvidumo stokojančioje rinkoje tokie veiksmai sukelia griūtį. Na ir ko jums ne PUMP&DUMP?

Kitas galimas variantas, kad bitcoin kaina jau tiek užkilo, kad korekcija privalėjo būti ir viskas čia. Labai logiškas variantas, kilimas visada yra korekcijos priežastis, o bet koks didesnis orderis suveikia kaip katalizatorius ir voila!

 

 

Na, o jei jūs visą tą laiką buvote su pampersais, t.y. mokate valdyti tokias rizikas rinkoje, tai dėl tokio kritimo visiškai nesijaudinate.

Pamanyk, kiek mažesnis pelnas gali būti… Ir tai tik gali, nes pas mus aukščiausias pusės pozicijos stopas dar nesuveikė.

Be to, mes rašėme apie palaikymo lygio formavimąsi ties $7 520 (Bitfinex biržoje). Kaina kaip tik ties juo svyruoja. Nesvarbu, kad žemiau šios konkrečios kainos. Bent kol kas nesvarbu…

Žodžiu, pagal mus, iki paskelbtas šis straipsnis, nieko toooookio dar neįvyko ir savo pozicijoje nieko nekeičiam.

Bitcoin kainos kritimas sukėlė įtarimų
BTCUSD

O ar gali atsitikti? Tai žinoma, ir būtinai atsitiks! 🙂 Žodžiu, stebim ramiai rinką toliau, o jei savaitgalį spėsim, parašysim, jei kas nutiks…

Gero ir ramaus savaitgalio!

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: