Britanijos svaras atsilaikė prieš politines perturbacijas

JK Parlamentas vakare balsavo dėl dviejų Brexit sutarties pakeitimų, kad galėtų šalis išvengti išstojimo ne sutarties rizikos bei vadinamojo Ditch Irish atvejo. Cooper pasiūlymai praplėsti 50 straipsnį buvo atmesti. Iš viso atmesti 5 pasiūlymai pakeisti sutartį.

Parlamentarams nesutikus atidėti Brexit termino, T.May gavo mandatą dar pasiderėti su ES dėl išstojimo sąlygų ir backstop’o Airijos klausimu. EK biurokratai sako, kad derybos baigėsi. Žodžiu, cirkas tęsiasi.

Pasirodžius pranešimams apie balsavimus, svaras atpigo kitų valiutų atžvilgiu. Buvo galima tikėtis didesnių svyravimų, tačiau euro atžvilgiu jis smuko vos 0.75%. O šiandien svaras vėl bando kilti.

GBPUSD pozicijoje suveikė dieninis stopas-take profit. Savaitiniame grafike dar nieko daryti nereikia. Nepamirškime, kad šiandien FED FOMC sprendimas dėl JAV monetarinės politikos. Rinka nesitiki, kad šį kartą palūkanos bus pakeltos. Tikimybė šiuo metu lygi 1.1%.

Britanijos svaras atsilaikė prieš politines perturbacijas
GBPUSD

Todėl išlieka tikimybė, kad svaras stiprės kiek greičiau nei doleris…

Taip pat reikia priminti, kad akcijos į balsavimą sureagavo teigiamai. FTSE 100 indeksas pakilo 1.29%. Pačios Londono akcijų biržos akcijų kaina kilo 1.91%.’

Britanijos svaras atsilaikė prieš politines perturbacijas
London Stock Exchange Group plc
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: