Harley-Davidson Inc.

Harley-Davidson Inc. veikla

Kompanija Harley-Davidson Inc. yra ne šiaip motociklų gamintoja. Tai legendinių motociklų gamintoją. Nuostabiai sukurta Harley-Davidson motociklų legenda integruota į kompanijos verslą ir leidžia šios kompanijos rezultatams būti geresniems už konkurentų.

Kompanija parduoda motociklus JAV, Europoje. Japonijoje, Kanadoje, Australijoje. Kitose šalyse parduoda dar 6.59% savo motociklų ir paslaugų. Daugiausiai, net 55.26% parduodama JAV. Tiesa, ši dalis gerokai smuko per kelis metus, nes augo pardavimai Europoje ir kitose šalyse.

Kompanijos logotipas yra vienas labiausiai atpažįstamų logotipų pasaulyje. Harley-Davidson Inc. yra pasaulyje pripažintas aukščiausios rūšies motociklų gamintojas.

Kompanija 2019 m. pradėjo investicijas į elektrinių dviračių transporto priemonių gamybą. Žodžiu, neatsilieka nuo bendrų rinkos tendencijų.

Finansai

Kompanijos finansai valdomi prisiimant atitinkamą riziką. Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro 306% Nuosavo kapitalo. Taip yra dėl nuosavų akcijų supirkimo efekto. Ilgalaikių skolų dengimui 2019 m. Grynuoju pelnu prireiktų 12.20 metų. Tai gana prasti rodikliai.

Kompanijos pelno augimo dinamika cikliška. Pastarųjų 9 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 17.66%. O pastarųjų 5 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo jau -7.13%. Harley-Davidson Inc. investuoja išimtinai savo kompetencijos rėmuose. Superka nuosavas akcijas.

Vidutinis 10 m. Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra 10.87%. Tai akcijų supirkimo efektas bei tai, kad kompanija yra geras pinigų generatorius. 10 metų vidutinis ROAE yra 26.19%. Labai gera grąža.

Kompanijos veikla reikalauja nuolatinių kapitalo investicijų. Tačiau 1 USD, investuotas į IMT, uždirba 0.36 USD EPS.

Jei kompanijos savininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JAV 10 m. VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2019 metais, tai akcijas turėtų parduoti po 402 USD.

Harley-Davidson Inc. akcijos

Kompanijos akcijos listinguojamos NYSE biržoje. Trumpinys HOG. Nuo 2020 m. birželio 22 d. bendrovės akcijos išbrauktos iš  S&P 500 indekso į S&P MidCap 400 indeksą.

Akcijos Buhalterinės vertės vidutinis metinis augimas sudarė 2.39%. BV augimas tikėtinas ir ateityje. Pirminis investicijos grąžos įvertinimas yra 14%. Vidutinis akcijos dividendinis pajamingumas yra 2.26%.

Investuotojas, investavęs į Harley-Davidson Inc. akcijas prieš 5 metus, šiandien patyrė -14.37% nuostolių vidutiniškai kasmet.

Manome, kad investicija  į šias akcijas savo potencialo dar neišnaudojo, tačiau rekomenduojame kiekį portfelyje sumažinti.

Išsamų veiklos tyrimą, rekomendacijas ir prognozes jūs rasite čia, čia arba čia.

Techninė analizė:


Kompanijos puslapis

Daugiau JAV kompanijų akcijų.


Komentarams, pageidavimas, užsakymams užpildykite formą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: