Trečiadienis, 22 gegužės, 2024
NT

Investuojam į NT užsienyje 7. Kanada

Kanada su ežerais ir miškais pietuose, slidinėjimo kurortais kalnuose, plačiose bei atvirose lygumose populiari tarp kaimo pramogų gerbėjų. Tačiau moderni, gyvybinga miestų infrastruktūra vilioja ir urbanistinio gyvenimo būdo mėgėjus.

Vankuveris siūlo gerą gyvenimo kokybę, savybes ir žemą kainą. Viena geriausių vietų Kanadoje ieškoti investicinių projektų.

Geriausios vietos NT objektų pirkimui išnuomavimui yra slidinėjimo kurortai ir miestai su oro uostais. Čia didžiausios galimybės užsidirbti, nes didžiausias turistų srautas. Jei slidinėjimas ir kaimo turizmas nedomina, rinkitės Torontą ir Monrealį.

Nepamirškite pasidomėti mokesčių sistema. Kanadoje pajamų mokesčiai svyruoja nuo 15% iki 29%. Taip pat egzistuoja federaciniai mokesčiai.

Taip pat federalinio pajamų mokesčio, Kanados įvairių provincijų imti papildomą pajamų mokestį, tai skirtinguose regionuose skiriasi, tačiau du kartu turėtų sudaryti apie 40%.

Kapitalo prieaugis kaip pajamos apmokestinamas 75% tarifu. Egzistuoja kiti mokesčiai. Būtinai pasitarkite su specialistu.

Atvykimas į Kanadą ES šalių piliečiams yra paprastas. Tereikia turėti atgalinį bilietą ir įrodymą, kad galite pragyventi šalyje numatytą laiką.

Ne Kanados piliečiams hipoteka gali suteikiama 65% būsto vertės su 35% pradiniu įnašu.

Jei planuojate pasilikti Kanadoje ilgiau nei metus, reikia įsigyti imigranto statusą. Bet Kanada atvira visiems

Žemę nerezidentams įsigyti leidžiama, tačiau, kaip ir visur, egzistuoja įvairūs apribojimai.