Kriptorinkų apžvalga 2018-12-18. Lambo dar teks palaukti

Vakar kriptorinkos sujudo, sukruto, kainos pažaliavo, jau ir raketas į mėnulį užkūrė, shortus uždarė, kilti susiruošė. Tikrai, buvo ko susirūpinti, nes atšokimas buvo pakankamai greitas.

Ir tas pareikalavo greitų sprendimų priėmimo. Bet būtent su greitais sprendimais gali būti daugiausia klaidų. Dažnai naujokai ir net ne naujokai greitam sprendimui priimti už ausų pritempinėja Techninės analizės rodmenis, kad patvirtintų savo sprendimą.

Ne visada toks būdas išeiti/ateiti į rinką duoda geriausius rezultatus. Ilguoju laikotarpiu taip galima likti su tuščiu depozitu.

 

Aš rinką stebiu dieniniame grafike ir sistema turi daugybę signalų tiek įėjimui, tiek išėjimui. Todėl vakar stebėjau, stebėjau, kol nusibodo ir jokio judesio rinkoje nepadariau.

LTCUSD pozicijoje vakar paskelbtas signalas suveikė jam dar nebaigus susiformuoti. Pavyzdys, kaip nereikia daryti, tačiau buvo galima uždirbti skalpuojant ir labai neskubant.

Beje, LTCUSD ir EOSUSD pozicijose vakar kaina užsidarė aukščiau Raudono balanso. Šiose vietose galima uždarinėti short pozcijas, pelną pasiimant pakankamai žemai.

Kriptorinkų apžvalga 2018-12-18. Lambo dar teks palaukti
LTCUSD

Tačiau kitose pozicijose dieniniame grafike kaina taip ir liko po Aligatoriumi (Raudona linija), tad mes vis dar short pozicijose ir jas palikti neskubame, bet rinką stebim pakankamai įdėmiai.

Skubios evakucacijos gal čia ir nereikės, o long signalų, tikimės, irgi nepraleisim. 

Tai BTCUSD pozicijoje niekas nepasikeitė. Suveikė dar vienas pildymosi signalas, o uždarumas stovi ties pirmu pasirodžiusiu pirkimo signalu.

Kriptorinkų apžvalga 2018-12-18. Lambo dar teks palaukti
BTCUSD

Kitose pozose ta pati situacija ar beveik ta pati. Tai taip gaunasi, kad Lambo dar teks palaukti, nes rinka nekyla ir milijonai dar toli šviečia…Norite įveikti savo baimes rinkoje? Šie mokymai kaip tik jums. Registruokitės ir gaukite informaciją apie mokymus:

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

One thought on “Kriptorinkų apžvalga 2018-12-18. Lambo dar teks palaukti

Comments are closed.

%d bloggers like this: