NASDAQ OMX sveikina „Rietumu Asset Management“ įžengus į Baltijos rinką

NASDAQ OMX Group, Inc. (NASDAQ:NDAQ) praneša, kad nuo š.m. rugsėjo 1 d. į Baltijos rinkos Fondų prekybos sąrašą bus įtraukti du subfondai: „Rietumu Asset Management Cash Reserve Fund-EUR“ (biržos simbolis: RAMCREFR) ir „Rietumu Asset Management Cash Reserve Fund-USD“ (biržos simbolis: RAMCRUFR), valdomi AS „Rietumu Asset Management“ IPS.

Rietumu Asset Management“ įsteigė atvirojo tipo investicinį fondą „Rietumu Asset Management Cash Reserve Fund“, kurį sudaro du subfondai: „Rietumu Asset Management Cash Reserve Fund-EUR“ ir „Rietumu Asset Management Cash Reserve Fund-USD“. Abiejų subfondų lėšos bus investuojamos į trumpalaikes ir vidutinės trukmės finansines priemones.

„Sveikiname „Rietumu Asset Management“ atėjus į NASDAQ OMX Baltijos rinką ir džiaugiamės atverdami naujas ir šiuolaikines investavimo galimybes potencialiems investuotojams”,- sako Liene Dubava,NASDAQ OMX Baltijos rinkos Paslaugų emitentams padalinio vadovė. – „Tikime, kad „Rietumu Asset Management“ pasinaudos reguliuojamos rinkos galimybėmis – padidins investuotojų skaičių, sustiprins įmonės patikimumą ir sėkmingai įgyvendins verslo plėtrą“.

„Mūsų naujasis investicinis fondas – optimalios banko investavimo produktų portfelio, kuris jau turi tokius produktus kaip indėliai ir subordinuota paskola, plėtros rezultatas.

Šis fondas skirtas investuotojams, kurie siekia stabilios investicijų grąžos. Tai efektyvi investavimo priemonė, kuri leidžia investuotojams gauti grąžą investuojant į likvidžias ir patikimas bendroves“, – teigia Rolf Fuls, AB „Rietumu Banka” vyriausiasis viceprezidentas.

– „Atėjimas į Baltijos rinkos Fondų prekybos sąrašą mums suteiks įvairiapusę naudą: iš vienos pusės, užtikrins informacijos sklaidos skaidrumą ir patikimumą, o iš kitos pusės, investuotojams suteiks geresnį priėjimą prie fondo“.

„Rietumu Asset Management Cash Reserve Fund” fondo prospektą ir taisykles, o taip pat pagrindinę informaciją apie subfondus galima rasti AS „Rietumu Asset Management“ IPS ir NASDAQ OMX Baltijos rinkos internetiniuose tinklalapiuose.

Nuo 2014 m. rugsėjo 1 d. Baltijos rinkos Fondų prekybos sąraše bus 22 investiciniai fondai.

Apie AS „Rietumu Asset Management“ IPS
AS „Rietumu Asset Management“ IPS yra antrinė ir vienintelė AB „Rietumu Banka” įmonė (valdoma 100% nuosavybės teise), kuri teikia turto valdymo paslaugas. Valdymo įmonė investuoja į įmones naudojant kiekybinius analizės modelius, plačią diversifikaciją ir yra orientuota į stabilų veiklos rezultatą ilguoju periodu.

Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: