SEB obligacijos. Su dešimties gerai žinomų pasaulio įmonių akcijų krepšeliu susietos obligacijos „SEB pasaulio titanai 3“

SEB obligacijos. SASO SEB pasaulio titanai 3

SEB bankas nuo šių metų liepos 1 dienos platina tris naujas obligacijų emisijas litais ir eurais. Visų trijų emisijų SEB pasaulio titanai 3 pelningumas priklausys nuo dešimties pasaulio įmonių akcijų krepšelio vertės pokyčio.

Naujos trejų metų trukmės obligacijos bus platinamos iki šių metų rugpjūčio 25 dienos.

„Nors ir palengva, pasaulio ekonomikos augimas įsibėgėja. Ūkio plėtra vis dar priklauso nuo skatinamosios centrinių bankų pinigų politikos, tačiau augimo perspektyvos gerėja, o tai gali paskatinti ir tolesnį kilimą akcijų rinkose.

Manome, kad obligacijos, susietos su pasaulyje puikiai žinomų bendrovių akcijų krepšeliu, yra tinkamas sprendimas investuotojams, tikintiems spartesniu pasaulio ekonomikos augimu ir norintiems išskaidyti riziką“, – sako SEB banko Finansų rinkų departamento direktorius Rolandas Sungaila.(seb.lt)

Apie akcijas:

CLP Holdings Ltd Honkonge tiekia elektros energiją, Australijoje gamina elektros energiją ir verčiasi mažmenine prekyba. Įmonei priklauso elektros energiją gaminantys įrenginiai Kinijoje, Indijoje, Pietryčių Azijoje ir Taivanyje. Daugiau informacijos apie įmonę – www.clpgroup.com Akcijų dividendinis pajamingumas yra 4.05%.

HSBC Holdings PLC – HSBC grupės kontroliuojančioji bendrovė. Bendrovė teikia įvairias bankines ir finansines paslaugas. Daugiau informacijos apie įmonę – www.hsbc.com. Akcijų dividendinis pajamingumas yra 3.90%.

ConocoPhillips tyrinėja, gamina, veža ir parduoda žaliavinę naftą, gamtines dujas, skystąjį kurą, suskystintas gamtines dujas ir bitumą visame pasaulyje. Daugiau informacijos apie įmonę – www.conocophillips.com. Akcijų dividendinis pajamingumas yra 3.20%.

Nestle SA yra tarptautinė pakuojamo maisto bendrovė, gaminanti ir parduodanti įvairius maisto produktus. Tarp bendrovės siūlomų produktų yra pienas, šokoladas, konditerijos gaminiai, vanduo buteliukuose, kava, grietinėlė kavai, prieskoniai ir pašaras naminiams gyvūnams. Daugiau informacijos apie įmonę – www.nestle.com. Akcijų dividendinis pajamingumas yra 3.12%.

Johnson & Johnson gamina sveikatos priežiūros prekes ir teikia susijusias paslaugas vartojimo, farmacijos ir medicininės įrangos bei diagnostikos rinkoms. Daugiau informacijos apie įmonę – www.jnj.com. Akcijų dividendinis pajamingumas yra 2.63%.

The Procter & Gamble Company gamina ir parduoda vartojimo prekes daugelyje pasaulio šalių. Įmonė tiekia šių segmentų produkciją: skalbimo ir valymo, popieriaus, kosmetologijos, maisto ir gėrimų bei sveikatos priežiūros. Daugiau informacijos apie įmonę – www.pg.com. Akcijų dividendinis pajamingumas yra 3.22%.

Royal Dutch Shell PLC per savo dukterines įmones tyrinėja, išgauna ir perdirba naftą. Bendrovė gamina kurą, chemines medžiagas ir tepalus. Bendrovė Shell valdo degalines ir atlieka jų operatoriaus funkcijas visame pasaulyje. Daugiau informacijos apie įmonę – www.shell.com. Akcijų dividendinis pajamingumas yra 6.22%.

Siemens AG – inžinerijos ir gamybos įmonė, kuri visą dėmesį skiria keturiems pagrindiniams verslo sektoriams: infrastruktūros ir miestų, sveikatos apsaugos, pramonės ir energetikos. Daugiau informacijos apie įmonę – www.siemens.com. Akcijų dividendinis pajamingumas yra 3.13%.

AT & T Inc dukterinės įmonės ir filialai teikia telefono ryšio, bevielio ryšio ir duomenų perdavimo, interneto prieigos ir trumpųjų žinučių (SMS) siuntimo paslaugas, skaitmeninės ir palydovinės televizijos paslaugas, saugos paslaugas, telekomunikacijų įrangos diegimo ir reklamos kataloguose bei jų leidybos paslaugas. Daugiau informacijos apie įmonę – www.att.com. Akcijų dividendinis pajamingumas yra 5.10%.

GlaxoSmithKline PLC yra moksliniais tyrimais veiklą grindžianti farmacijos įmonė, kuri kuria, gamina ir parduoda vakcinas, receptinius ir nereceptinius vaistus bei su asmens sveikata susijusias vartojimo prekes. Daugiau informacijos apie įmonę – www.gsk.com. Akcijų dividendinis pajamingumas yra 4.70%.

Kam tinka?

Visiems norintiems investuoti į stambiausių pasaulio kompanijų akcijas. Gauti su tuo susijusią grąžą ir sumažinti savo investavimo riziką. Didžiausias „popierinis“ praradimas yra Obligacijos nominalas minus Įsigijimo mokestis, minus Rizikos premija.

Pagrindinės rizikos.

Visos su investavimu susijusio rizikos.

Emisijos anuliavimo rizika.

Regiono rizika.

Kaip įsigyti?

Obligacijų galima įsigyti SEB banko klientų aptarnavimo padaliniuose ar naudojantis internetu. Prieš priimant sprendimą investuoti į šias obligacijas, investuotojams siūloma susipažinti su ne nuosavybės vertybinių popierių prospektu ir gauti išsamesnės informacijos apie šių obligacijų ypatumus, privalumus ir rizikos veiksnius.

Tai galima padaryti visuose SEB banko klientų aptarnavimo padaliniuose ar banko interneto svetainėje www.seb.lt.

Alternatyvos

Geriausia alternatyva yra susidaryti savo akcijų portfelį iš šių akcijų. Matome, kad šiuo metu akcijos pasižymi aukštu dividendiniu pajamingumu.

Todėl pirkti akcijas ir laikyti, o dividendą vėl perinvestuoti į tas pačias akcijas, gali būti labai tinkama strategija „pasaulio titanų“ portfeliui.

Tik reikia tinkamai įvertinti kaštus, kurie didžiausi bus dėl to, kad akcijos listinguojamos skirtingose rinkose.

Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: