Antradienis, 25 birželio, 2024
Straipsniai

7 blockchain akcijos, vertos dėmesio

Su kriptoprojektais susijusios blockchain akcijos gali būti gera alternatyva investuotojams, ypač kai kriptorinkoje viešpatauja konsolidacija (rinka be aiškios krypties, horizontali). O kai kriptovaliutų kainos krenta jau daugiau nei metus, tai tuo labiau… Pasižiūrėkime, ką mums siūlo akcijų rinkų analitikai.

Blockchain technologiją naudoja ne tik kriptovaliutos, kryptoprojektai su žetonais, bet ir žinomos „oldschoolinės”, žemiškos kompanijos, žinomos JAV kompanijos, kurių akcijomis prekiaujama akcijų biržose. Todėl jei jūs nepasitikite bitcoin, tačiau blockchain technologija jums įdomi ir norite investuoti bent netiesiogiai, rinkitės šias 7 akcijas.

Tuo labiau, kad investavimas į akcijas yra daug paprastesnis, daug lengviau planuojamas, strateguojamas. Ir dar galima gauti pinigų srautus dividendų pavidalu, nepardavinėjant akcijų. Priešingai, tuos dividendus reinvestuojant, galima portfelį auginti, o grąžą didinti.

Tuo labiau, kai mes matome, kad akcijų kainos turi didesnį kilimo potencialą 2023 metais nei kriptovaliutų kainos. Istoriniai duomenys rodo, kad didėjantis akcijų dividendinis pajamingumas pritraukia investuotojus ir akcijų kainos pradeda kilti:

7 blockchain akcijos, vertos dėmesio
SP 500 dividendinis pajamingumas kirto MA25

Blockchain akcijos

Todėl pasižiūrėkime, ką rinkoje siūlo investavimui į blockchain technologiją per verslus. Žinoma, dauguma kompanijų savo portfeliuose turi ne vieną verslą, tai jei blockchain turi sąsajų, tai jos į tai ir investuoja.

1. Riot Blockchain

Riot Blockchain (Nasdaq: RIOT) daugiausia dėmesio skiriama bitcoin gavybai (kasimas. mining). Kasyba apima operacijų duomenų įtraukimą į pasaulinį viešąjį registrą (blokų grandinę), gaunant naujas monetas, kai tos operacijos patvirtinamos. Riot Blockchain ketina tapti didžiausia ir pigiausia bitcoin kasimo ferma.

Naujai paskirtas CEO, buvęs Valdybos narys Jason Les planuoja atnaujinti bei plėsti bendrovės kasybos technologijas. Remiantis Seeking Alpha analize, ši plėtra gali padidinti pajamas ir padaryti Riot pelningą 2023 m. Bendrovė sėkmingai siekia šio tikslo, paskelbdama rekordines pirmojo 2022 metų ketvirčio pajamas.

Kompanijos finansiniai ir rinkos rodikliai:

Techninė Analizės konsensusas:

2. Block (buvusi Square)

Square pakeitė pavadinimą į Block (NYSE: SQ) i2021 m. gruodį. Bendrovė valdo Cash App – peer-to-peer (lygiaverčių) mokėjimų programą, leidžiančią mokėti bet kam – nuo padavėjo iki terapeuto. Jame taip pat yra mokėjimų apdorojimas mažoms įmonėms. Square leido klientams naudoti bitcoin 2018 m., ir atrodo, kad tai suteikė Block pridėtinės vertės.

Prieš keičiant pavadinimą, Square į bitkoinus investavo 170 milijonų JAV dolerių, o generalinis direktorius Jack Dorsey (Twitter įkūrėjas) yra skaitmeninės valiutos gerbėjas. Bendrovė turi savo kriptovaliutų monetų kūrėjų komandą, kuri skirta bitcoin plėtrai. O 2021 m. gruodžio mėn. bendrovė atskleidė planus integruoti bitcoin į Cash App ir prekybines operacijas. Cash App vartotojai dabar gali pirkti ir parduoti bitcoin programoje.

Kompanijos finansiniai ir rinkos rodikliai:

Techninė Analizės konsensusas:

3. Visa

Visa (NYSE: V) investuoja į blockchain technologiją nuo 2016 m. Sukūrė Visa B2B Connect, kuri apdoroja tarptautinius įmonių mokėjimus naudodama blockchain technologiją. Ji taip pat turi Visa Fintech Fast Track, kuri naudoja kriptovaliutų pinigines, kad padėtų vartotojams mokėti daugiau nei 100 milijonų prekeivių visame pasaulyje kartu su bitcoin pirkimu ir pardavimu.

CoinDesk duomenimis, Visa klientai per pirmąjį 2022 m. fiskalinį ketvirtį atliko 2,5 mlrd. USD su kriptovaliutomis susijusių mokėjimų. Beveik 25% smulkaus verslo šiais metais planuoja priimti mokėjimus kriptovaliuta, rodo Visa devynių šalių smulkaus verslo savininkų tyrimas.

Jei nesate didelis rizikos gerbėjas, Visa siūlo stabilesnę įvadinį investavimą į blockchain technologiją. Ir su tuo sunku nesutikti…

Kompanijos finansiniai ir rinkos rodikliai:

Techninė Analizės konsensusas:

4. Bit Digital

Bit Digital (Nasdaq: BTBT) yra Niujorke įsikūrusi bitkoinų kasimo ferma. Bendrovė įsiveržė į blockchain kraštovaizdį ir šiuo metu yra viena didžiausių bitkoinų kasybos bendrovių, įtrauktų į Nasdaq.

Bit Digital yra rizikinga investicija, nes įmonė dar neturi nuolatinio pelno. Anot Simply Wall St, per pastaruosius kelerius metus jos bendri rezultatai buvo geri, o jos stiprios finansinės padėties gali lemti ilgalaikį vertės padidėjimą.

Kompanijos finansiniai ir rinkos rodikliai:

Techninė Analizės konsensusas:

5. IBM

IBM (NYSE: IBM) lėtai prisitaikė prie programinės įrangos ir interneto paslaugų, kurios šiandien dominuoja rinkoje, tačiau tikimasi, kad IBM Blockchain platforma padės pagerinti efektyvumą ir sumažinti riziką. IBM yra stabili, todėl jei norite panardinti kojų pirštus į blokų grandinės tvenkinį, tai gali būti gera investicijai. Nepaisant pastarojo meto nepastovumo, analitikai IBM akcijas vertina kaip „Pirkti“.

Kompanijos finansiniai ir rinkos rodikliai:

Techninė Analizės konsensusas:

6. Amazon

Amazon (Nasdaq: AMZN) yra ne tik didžiausia mažmeninės prekybos svetainė planetoje, bet ir didžiausia debesų kompiuterija pagrįsta paslauga. Šiuo metu galite netiesiogiai naudoti bitcoin norėdami sumokėti už Amazon platformoje perkamas prekes, įsigyti išankstinio apmokėjimo Amazon dovanų korteles.

Taip pat yra tam tikrų požymių, kad Amazon planuoja pradėti savo kriptovaliutų projektą su Meksika kaip bandomąja šalimi. Tai leistų klientams konvertuoti pinigus į skaitmeninę valiutą ir išleisti juos bet kuriai Amazon teikiamai paslaugai ar prekėms.

Kompanijos finansiniai ir rinkos rodikliai:

Techninė Analizės konsensusas:

7. PayPal

O iki Square, buvo PayPal (Nasdaq: PYPL). Ir šios kompanijos konkuruoja tarpusavyje ne tik dėl grynųjų pinigų pervedimų ir mokėjimų apdorojimo, bet ir kriptorinkos erdvėje, kur PayPal suteikia centralizuotą platformą vartotojams pirkti, laikyti ir parduoti bitcoin, ethereum, bitcoin cash, litecoin.

Be to, praėjusiais metais visiškai padidino kriptovaliutų pirkimo–pardavimo–laikymo paslaugas Venmo naudotojams bei paskelbė, kad įsigys vieną iš pirmaujančių Japonijos mokėjimo platformų ir „pirk dabar, mokėk vėliau“ sprendimus, kurie žymiai išplės PayPal pasaulinės veiklos rinkos dalį. Pasak Pymnts, 2,7 milijardo dolerių sandoris buvo baigtas rugsėjo pradžioje pernai.

Savo 2022 m. antrojo ketvirčio pajamų ataskaitoje PayPal paskelbė, kad visos mokėjimo operacijos, tenkančios aktyvioms paskyroms, per paskutinius 12 mėnesių padidėjo 12%. Be to, bendrovė sudarė susitarimą su Amazon, kuris leis PayPal vartotojams naudoti savo Venmo paskyras pirkiniams Amazon.com ir Amazon mobiliojoje programėlėje.

Kompanijos finansiniai ir rinkos rodikliai:

Techninė Analizės konsensusas:

Portfelio analizė

Portfelis tikrai rizikingas. Ir jei paimtume visas akcijas vienodais svertiniais svoriais, tai turėtume laibai aukštą riziką, net 92%, o pajamingumas – Šarpo ir Treynor rodikliai – yra neigiami. Tokia situacija mūsų netenkina, nors istoriškai portfelis generavo teigiamą grąžą. Bet mes gi žiūrime į ateitį ir modeliuojam pelningas investicijas.

Po radikalių pakeitimų riziką sumažinome iki padoraus lygio, o pajamingumą pakėlėme maksimaliai. Rodiklius būtų galima padidinti dar labiau, bet tada šio Blockchain portfelio prasmė pasikeis: reiktų išmesti rizikingiausias kompanijas. O tokios yra kaip tik mainingo kompanijos.

Todėl gavome tokias akcijų proporcijas portfelyje:

7 blockchain akcijos, vertos dėmesio
RodiklisĮvertis
Rizika (Standartinis nuokrypis)16.72%
Šarpo rodiklis3.75
Treynor rodiklis55.55

Šiame portfelyje dividendus kol kas moka tik dvi kompanijos. Rekomenduojame juos reinvestuoti į didžiausią dalį portfelyje turinčias akcijas. Taip rizika sumažės dar labiau. O jau vėliau galima reinvestuoti ir į mažiausią dalį turinčias akcijas.

Žodžiu, portfelis tikrai įdomus. Šį kartą analitikai pateikė įdomias rekomendacijas. Bet mes niekada aklai neinvestuojame į tai vien dėl to, kad tai kažkas rekomendavo.


Startuolis Investsy kuria investicinę platformą, kuri tokius portfelius įvertins, apskaičiuos automatiškai ir akimirksniu. Taip pat galėsite susikurti savo portfelį ir/arba pasitikrinti susikurtą – tai viena iš daugelio platformos paslaugų.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.