Kriptorinkų apžvalga 2019-01-21. Judesiai dideli, o judėjimo dar nėra

Bitcoin.org, tikrojo bitcoin puslapio, nurodyto Satoshi Nakamoto manifeste, įkurėjas, ar vienas įkūrėjų, o gal ir pats Satoshi Nakamoto su slapyvardžiu Cobra pareiškė, kad Bitcoin Cash yra visiškai mirusi kriptovaliuta.

Tuo pačiu jis teigia, kad ir kiti bitcoin hardforkai yra beverčiai ir ateityje visiškai nuvertės. Tai vienas retesnių bitcoin vystytojų ir gal net banginių pareiškimų.

Bet akivaizdu, kad dabartinė rinka yra apsivalymo rinka ir daugelis hardforkų (ne tik bitcoin) tikrai yra neaišku kam skirti ir kokių tikslų siekia vystytojai.

Toks Brian Kelly teigia, kad šiais metais bitcoin ETF’ų dar nepamatysime. Šitas fantastinių prognozių mėgėjas dabar mano, kad kriptovaliutos savo tikrojo pripažinimo sulauks tik po dar vienos pasaulinės krizės, kuri va-va, jau už kampo.

Tai čia bet kas gali taip prognozuoti, nes prognozė arba-arba. Tą gali kiekvienas turinti darželinuko+ IQ. 😀

Ethereum hardforkas Constantinople atidėtas iki vasario 27 dienos. Vos neparašiau iki 29 d. Ir, kas žino, gal būt būčiau visiškai teisus. Nes nėra nieko blogiau, kai stipriai išreklamuojamo produkto atėjimas į rinką vis atidedamas ir atidedamas.

O kriptorinkoje taip pasitaiko, kad kuo ilgiau tempiama guma, tuo mažiau pasitikėjimo, ir tuo mažiau nodų sutinka palaikyti naują blokų grandinę. Taip mirė ne vienas net normaliai neprasidėjęs hardforkas.

Pranašystės niekaip nesibaigia. Tik gal jau labiau neutralesnės prasidėjo. Dabar rečiau galima pamatyti prognozes, kokia BTC kaina bus metų gale.

Dabar pamatysi, kad 2019 m. bus „lūžio metai“, „blogi metai bitcoinui“, „instituciniai investuotojai dar neateis“ ir pan. Bet ką mes matome realiai?

O gi lygiai tą patį – prognozės paremtos ir atspindi tik lūkesčius ir nieko daugiau..

BTCUSD pozicijoje kilimą keičia kritimas ir atvirkščiai. Kaina dabar juda žemesniame palaikymo lygmenyje, nei buvo metų pradžioje. Ir dar liko gabaliukas ir stipraus palaikymo, kur pas mus stovi final stop’as. Kol kas ramiai reaguojam, nors kaina ir po Aligatoriumi.

Kriptorinkų apžvalga 2019-01-21. Judesiai dideli, o judėjimo dar nėra
BTCUSD

ETHUSD pozicijoje suveikė sell short signalas. Kaip ir sakiau, rinkai nepatinka blokų grandinės „tobulinimų“ atidėjimai.

Kriptorinkų apžvalga 2019-01-21. Judesiai dideli, o judėjimo dar nėra
ETHUSD

XRPUSD pozicijoje suveikė stop loss.

Kriptorinkų apžvalga 2019-01-21. Judesiai dideli, o judėjimo dar nėra
XRPUSDO kaip prekiauti pelningai ir išsiaiškinti, kad tas Aligatorius, galite sužinoti nuotoliniuose individualiuose mokymuose. Užpildykite formą žemiau ir gaukite pasiūlymą. Dėl kainos derėkitės, juk nuolaidų metas.

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: