Kriptorinkų apžvalga 2019-06-17. Mėnulis jau ne už kalnų…

Kalambūras kvailas, nes pakeliui į Mėnulį nėra kalnų. Bet va bitcoin kainai pasiekti $20 000 reiks ir kalnus perlipti, ir upes perbristi, ir ne vieną pūdą druskos suvalgyti. Žodžiu, džiaugiamės, kad ir kol šou tęsiasi.

Nuolatinis mūsų apžvalgų personažas John McAfee vėl nerimsta. Tai jis į JAV prezidentus bolatiruojasi, tuo pačiu besislapstydamas nuo JAV mokesčių inspekcijos; tai jis pinigus su savo vaizdu spausdina…

Dabar jis paleido nuosavą kriptobiržą Magic. Ji vartotojams leis prekiauti net aštuoniose kitose kriptobiržose. Iš viso daugiau nei 500 kriptovaliutų. Prekiauti galima ir automatiškai, ir „rankomis“.

 
 

Šita kriptobirža ne visai birža. Tai labiau prekybos platforma leidžianti, iš idėjos, leidžianti atlikti valiutų arbittražą paprastuoju būdu. Tiesiog rojus arbiražininkams.

Štai jums ir akmenėlis bitcoin kainos kilimo kelyje. Nes tai leis, sakysim Binance pirkti pigiau, o Bitfinex parduoti brangiau. Tiesa, po to, kai JAV prokurorai susidomėjo Tether reikalais, bitcoin kaina Bitfinex’e jau nėra aukščiausia. Binance biržoje ji būna kartais ir aukštesnė.

Magic kriptobirža turi dvi platformas. Viena yra Magic Portal. Skirta spekuliantams ir turi visas funkcijas, būdingas kitoms prekybos platformoms tiek prekiaujant akcijomis, tiek, pvz. MT5.

Kita platforma yra Shadow Portal. Ši labiau skirta naujokams, kurie galės automatiškai sekti „profesionalų“ prekybą. Kabutėse todėl, kad „profesionaliu“ spekuliantas tampa tik pripažinus tai Magic vartotojų bendruomenei (neaišku, kokiu būdu). Žodžiu, kriterijai gali būti subjektyvūs. Tiesa, „profesionalas“ iš savo sekėjų papildomai nieko neuždirba.

Vienžo, smagumėlis ir tiek. Tik maža smulkmena. Šioje biržoje reikės susieti visas savo kitų kriptobiržų API paskyras. Kai kam tai tikrai smulkmena, kai kam tai gali būti kosmosas. Nežiūrėjau, bet, tikiuosi, yra detali instrukcija.

Atseit, biža yra visiškai saugi, nes yra Amazon Web Service serveriuose, kur visiškai apsaugota nuo DDoS atakų.

***

Ilgą laiką, dar nuo pernai, bitcoin kainą lūkesčiais kėlusi amerikiečių kriptovaliutų platforma Bakkt bitcoin ateities sandorius (fjūčerius) pradės testuoti tik birželio 22 d.

Tai nebus šios biržos produktas. Bitcoin ateities sandoriai yra reguliuojamai biržai ICE Futures US peiklausantis, vadinasi, taip pat reguliuojamas, produktas „Bakkt ™ Bitcoin (USD) Daily/Monthly Futures Contact“.

Kai senelė hodlerė!!!

Visi Bakkt paleidimo reikalai užsitęsė dėl saugumo užtikrinimo. Juk šie ateities sandoriai apibrėžiami kaip „fizinio pristatymo“. Tai reiškia, kad jei jūs fjūčerio nepardavėte iki jo pabaigos, tai jums į Bakkt sąskaitą bus pervesti bitcoin’ai. Bakkt siekia, kad tie bitcoin’ai būtų visiškai saugūs.

Ir net bus draudimas bitcoin aktyvams. Sutarties su draudimo kompanija vertė yra $100 mln. Žodžiu, su Bakkt atėjimu, kriptorinka pakils keliais laipteliais aukščiau.

Jei viską patvirtins ir leis priežiūros institucijos…

***

Neseniai Forbes apžvelgė kompanijos Indexica tyrimą apie bitcoin ir kitas topines kritovaliutas. Viena iš išvadų buvo ta, kad „bitcoin ir kitų kriptovaliutų kainos neatitinka analitikų lūkesčių…“

Griūk negyvas po tokio pareiškimo. Mes čia seniai šitame puslapyje ir šiose apžvalgose laidome juokelius apie įvairaus plauko „kriptospecialistus“ ir jų bandymus atspėti bitcoin kainą. Tiesą pasakius, didelio tyrimo tam nereikia.

Kažkaip nepavyko rasti viso tyrimo, o Forbes straipsnis nieko įdomaus neatskleidžia… Gal jūs kur nors radote?

***

Beje, pačia pelningiausia kriptovaliuta šiemet pripažinta Litecoin kriptovaliuta. Nuo metų pradžios ji jau pakilo 330%. Spausk Like ir dalinkis straipsniu, jei visą tą laiką laikeisi mūsų signalų ir uždirbai didesnę dalį viso prieaugio.

Kainos kilimas siejamas su halvingu bei tuo, kad kriptovaliuta labai domisi Wall Street. Žodžiu, situacija panaši, kaip ir bitcoin, tik potencialo kilti čia ir buvo daug daugiau.

Grafikai

BTCUSD pozicijoje suveikė pildymosi signalas. Vieną stopą keliam iki @7248, kitą – iki @8025.

BTCUSD

ETHUSD pozicijoje pirkimo signalas @279.49.

ETHUSD

LTCUSD pozicija stopą pakeliam iki @125.65. Pildymosi signalas @144.01.

LTCUSD

EOSUSD pozicijoje pirkimo signalas @7.2201.

EOSUSD

Kitose pozicijose arba signalai jau praėjo, arba nėra naujų. Tai tiesiog laukiam…


Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Paprasčiausiai užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą individualiems nuotoliniams mokymams. Tik 50 EUR.

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: