Tegna Inc

Bendrovė Tegna Inc yra buvusi Gannett Co., Inc., atsiskyrimo metu gavusi didžiąją viso turto dalį. Kompanija yra žiniasklaidos ir rinkodaros kompanijų JAV. Kompanija specializuojasi transliavimo ir skaitmeniniame žiniasklaidos versle. O atskirta kompanija, išlaikiusi Gannett Co., Inc. pavadinimą, specializuojasi leidybos ir susijusiame skaitmeniniame versle.

Tegna Inc priklauso tokios žymios kompanijos, kaip Cars.com ir CareerBuilder. Tegna Inc rinkos lyderis. 62 nepriklausomos televizijos ir 2 radio stotys užima 39% rinkos visose JAV. O skaitmeninės media rinkoje kompanija pirmauja.

Atsiskyrimas įvyko 2015 m. birželio 29 d. Atsiskyrimo tikslas buvo efektyviau valdyti prekės ženklus, aiškiau pozicionuoti finansus ir strategiją. Tai suteiks daugiau vertės akcininkams. Pagal atskyrimo sąlygas, Gannett akcininkai, buvę jais 2015 m. birželio 22 d., tapo TEGNA akcininkais ir už dvi TEGNA akcijas gavo po vieną naujosios Gannett akciją.

Finansai

Kompanijos finansai valdomi prisiimant riziką. Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro 315% Nuosavo kapitalo. O Ilgalaikių skolų padengimui 2019 m. Grynuoju pelnu reikėtų net 15 metų.

Tegna Inc investuoja išimtinai savo kompetencijos rėmuose. 5 metų vidutinis ROAE yra 20,28%. Labai gera grąža. Bet Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra vos 2.72%. Kompanijos veikla reikalauja nuolatinių kapitalo investicijų. $1, investuotas į IMT, uždirba $4.20 EPS.

2019 m. bendrovė daug investavo kitų verslų įsigijimui. Tai sumažino pinigų srautus. Tikimės, kad tik tam momentui. Kompanijos pajamos padidėja per rinkimus. Kaip tik spalį JAV laukiami prezidento rinkimai.

Jei kompanijos akcininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JAV 10 m. trukmės VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2018 metais, tai akcijas turėtų parduoti po 192 USD.

Tegna Inc akcijos

Kompanijos akcijos listinguojamos NYSE biržoje. Trumpinys TGNA.

2017 m. rugsėjo 19 d. Valdyba patvirtino $300 mln. nuosavų akcijų supirkimo biržoje programą trejiems metams. 2018 m. ir 2019 m. pabaigoje dar liko nepanaudotos $279.1 mln. programos lėšos. Tai reiškia, kad kompanija kol kas pristabdė nuosavų akcijų supirkimą.

Nuo idėjos TEGNA akcijomis ir dividendais investuotojams jau davė 34.29% arba 4.29% vidutinę metinę grąžą.

Kompanijos akcijos turi potencialo augti, rinkos konjunktūrai esant palankiai. Todėl galima šių akcijų portfelyje turėti nedidelį kiekį ir kaupti. Tikimės, kad investuotojai įvertins busimus pinigų srautus ir augantį pajamingumą dėl JAV prezidento rinkimų.

Platesnį veiklos tyrimą, rekomendacijas ir prognozes rasite čia ir čia.

Techninė analizė


Kompanijos puslapis

Daugiau JAV kompanijų akcijų.


Klausimams

Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: