Tegna Inc

Tegna Inc veikla

Tegna Inc yra buvusi Gannett Co., Inc., atsiskyrimo metu gavusi didžiąją viso turto dalį. Kompanija yra žiniasklaidos ir rinkodaros kompanijų JAV.

Kompanija specializuojasi transliavimo ir skaitmeniniame žiniasklaidos versle. O atskirta kompanija, išlaikiusi Gannett Co., Inc. pavadinimą, specializuojasi leidybos ir susijusiame skaitmeniniame versle.

Tegna Inc priklauso tokios žymios kompanijos, kaip Cars.com ir CareerBuilder.

Tegna Inc rinkos lyderis. 49 nepriklausomos televizijos ir 2 radio stotys užima trečdalį rinkos visose JAV. O skaitmeninės media rinkoje kompanija pirmauja.

Atsiskyrimas įvyko 2015 m. birželio 29 d. Atsiskyrimo tikslas buvo efektyviau valdyti prekės ženklus, aiškiau pozicionuoti finansus ir strategiją. Tai suteiks daugiau vertės akcininkams.

Pagal atskyrimo sąlygas, Gannett akcininkai, buvę jais 2015 m. birželio 22 d., tapo TEGNA akcininkais ir už dvi TEGNA akcijas gavo po vieną naujosios Gannett akciją.

Finansai

Kompanijos finansai valdomi prisiimant riziką. Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro 266% Nuosavo kapitalo. Tačiau Ilgalaikių skolų kompanija šiuo metu neturi.

Tegna Inc investuoja išimtinai savo kompetencijos rėmuose. 4 metų vidutinis ROAE yra 33.28%. Labai gera grąža. Kompanijos veikla reikalauja nuolatinių kapitalo investicijų. $1, investuotas į IMT, uždirba $4.44 EPS.

Jei kompanijos akcininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JAV 10 m. trukmės VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2018 metais, tai akcijas turėtų parduoti po 87 USD.

Tegna Inc akcijos

Kompanijos akcijos listinguojamos NYSE biržoje. Trumpinys TGNA.

2017 m. rugsėjo 19 d. Valdyba patvirtino $300 mln. nuosavų akcijų supirkimo biržoje programą trejiems metams. 2018 m. pabaigoje dar liko nepanaudotos $279.1 mln. programos lėšos.

Nuo idėjos TEGNA akcijomis ir dividendais investuotojams jau davė 34.29% arba 4.29% vidutinę metinę grąžą.

Kompanijos akcijos turi potencialo augti, rinkos konjunktūrai esant palankiai. Todėl galima šių akcijų portfelyje turėti nedidelį kiekį ir kaupti.


Tegna Inc akcijų opcionų grandinė:


Techninė analizė

Kompanijos puslapis

Forumas


Komentarams, pageidavimas, užsakymams užpildykite formą

 

 

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: