Kriptorinkų apžvalga 2019-08-29. Magdalenos efektas

Yra toks efektas! Pavadintas turtingiausios Pietų Afrikos Respublikos moters vardu. Ir kuo ji turtingiausia? Gal kad prisipirko bitcoinų 2017 metais po 18 štukių už kiekvieną? Ai, ne! Čia jos, anot jos pačios, pati blogiausia investicija. Ir nuo kriptovaliutų ji atsižegnojo amžiams.

Ir tokių magdžių pilna visame pasaulyje. Atrodo. žmonės žino, kas yra pinigas, kaip uždirbamas, bet va paima ir palongina pačioje viršūnėje. Paimkite bet kokį VP kainos grafiką ir atraskite, kad kainos pikuose ir arti jų apyvartos staiga labai padidėja, o po to kaina krenta.

Vadinasi, turtingų idiotų rinkoje – nors tvenkinį tvenk. Kriptorinka ne išimtis…

Šiaip Magdalena Wierzycka – moteris verta pagarbos. Lenkų kilmės (kaip ir žemietė) PAR gyventoja yra self made milijonierė. Sukūrė investicijų valdymo kompaniją Sygnia ir, akcijas paleidus į Johanesburgo biržą, tapo milijoniere. Ji taip pat ir kompanijos CEO.

Savaitinis Sygnia akcijų kainos grafikas. Kažkas negerai ir su kitomis investicijomis, matyt… Bet moka gerus dividendus. Divjyldas net 7%, prie dabartinių kainų. Geriau nei štatų obligacijos…

Sygnia

Tai kai naudosite terminą “Magdalenos efektas“, nurodykite šį puslapį, kaip autorystės šaltinį. Ir tada atsivers karma, ir jūs niekada nieko nepirksite viršūnėje. O jei palaikinsit, tai ir niekada nieko neshortinsit žemumose.

Kas meluoja?

Gaila, neprisimenu, ai, visai negaila – tokį mėšlą trinu ir pamirštu… Tik va šį kartą to prireikė palyginimui. Žodžiu, kažkoks kripto aktyvistas, tipo, Lee, ar tipo, Keiser, pasakė, kad dabar bitcoinas jau kils tai kils, nes visas Strytas išsicashino ir merks tuos pinigus tik į kirpto ir ne kitur. Žodžiu, totalus briedas.

O dabar visai neseniai broliai Winklevoss pareiškė, kad Wall Street visiškai neįvertina bitcoin potencialo, t.y. instituciniai investuotojai visiškai neinvestuoja į kripto. Žodžiu, dar miega.

“Bitcoin juda reikiama kryptimi…”, t.y. krenta. Maladec, Kameronai!

Bet kažkaip labiau pasitikiu šiais dvyniais, nei kuo nors kitu. Jie atrodo tokie ščyri, vis beldžiasi į SEC duris, bet jiems niekas jų neatidaro.

Ir, greičiausiai, neatidarys ir spalį, kada skelbs eilinį sprendimą dėl bitcoin ETF”ų. Esmė ta, kad kritoturtas nėra SEC jurisdikcijoje. SEC visaip bando pasižiūrėti, ką gali pagal įstatymą, bet kol egzistuoja toks VP įstatymas, nieko su bitcoin padaryti negali. O SEC yra biurokratų kontora, jie įstatymų neredaguoja, jie jų laikosi. Tad liūdnos mišios…

***

Max Keiser, jau kartą susifeilinęs su prognozėmis, vėl lipa ant grėblio. Staiga jam susišvietė, kad korekcija ar kritimas akcijų rinkose sustiprins bitcoin pozicijas. T.y. kaina kils. Čia jis nuolat twittina apie tai.

Nėr ko čia daug komentuoti, mes jau kartą, o gal ir ne vieną parodėme, kad taip nėra. Ar bus? Kas žino? Ir tikrai ne M.Keiser…

Thomas Lee irgi nerimsta. Staiga jam prireikė, kad FED griežtai kirptų bazines palūkanas. Nepamirškite, kad to NORI T.L. O nori jis dėl to, kad galėtų šaukti, kaip kils bitcoin, kai dolerio kaina artės prie nulio.

Tik va jam grynai matematinis klausimas: jei bazinės palūkanos sumažės 2%, kodėl bitcoin kaina turėtų pakilti 100% ar net 300%, kaip jis pats prognozuoja? Kažkaip ne tos pačios eilės skaičiai gretinami…

Na, o auksas blizga ir kriptovaliutose. Kol kas investuotojams auksas daug patrauklesnė apsaugos priemonė, nei taip mums įkyriai peršamas bitcoin. Bent jau šiandien…

Grafikai

BTCUSD pozicijoje kaina prasiveržė iš kanalo. Į apačią. Prasiveržimas buvo staigus, tai mes likome vėl ne pozicijoje. Bet esam kitose. O čia dar spėsim. Long orderį dar paliekam.

BTCUSD

ETHUSD pozicijoje stopą leidžiam iki @188.63.

ETHUSD

LTCUSD pozicijoje stopą leidžiam iki @73.214. Gali būti, kad dabartinio kriptovaliutų kainų kritimo priežastis ir yra Litecoin’as. Po halvingo jo hashrate’as krito 30+%, jei ne dar daugiau. Netikėta krizė bitcoin halvingo akivaizdoje…

LTCUSD

EOSUSD pozicijoje užsidarė longas ir atsidarė shortas. Stopas @3.6995.

EOSUSD

NEOUSD pozicijoje dabar laukiam naujų signalų.

NEOUSD

IOTUSD  pozicijoje šalia pirkimo signaldar ir sell short signalas @0.2329.

IOTUSD

XRPUSD pozicijoje stopą leidžiam iki @0.26983.

XRPUSD

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Paprasčiausiai užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą individualiems nuotoliniams mokymams. Tik 50 EUR. (Vasaros nuolaida eina į pabaigą).

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: