Kriptorinkų apžvalga 2019-12-17. Bitcoin kaina – nulis

Na, dar gali būti bitcoin kaina ir milijonas. Visiškai nesvarbu, ką pasirinksite, abu šie teiginiai apie kainą yra teisingi. Nes nėra argumentų ar kontrargumentų patvirtinti ar paneigti bent vieną šių teiginių.

Todėl galima tikėti be kuriuo šiuo teiginiu ir jo pagrindu nusistatyto poziciją bitcoin ar kriptovaliutų atžvilgiu. Ir viskas čia OK.

Nesvarbu, Karlai, koks yra tavo tikėjimas bitcoin kainos atžvilgiu, koks yra mano tikėjimas. Svarbu, kad mes turime savo nuomonę ir nekišam jos visur, kur reikia ir kur nereikia.

Kur kas blogiau, kai žmonės pradeda kalbėti apie bitcoiną ir pinigus visiškai neišmanydami reikalo ir taip demonstruoja savo neišprusimą.

Štai puikus to pavyzdys. Žymiu laikomas TV laidų vedėjas ėmė ir pareiškė:

Na, nusipirkai tu tų bitcoinų, tai ir OK, kam triūbyti, kad vis tiek santaupas laikai doleriais? Ir, bičas, verta žinoti, kad nei doleriai, nei kita fiat, neverti nieko.

Sakai, jie verti ir kelių skatikų? O, bro, tu dolerius labai aukštai įvertinai. Gal be reikalo kelis jų iškeitei į bitcoin?

Ir apskritai nežinai, ar gerai čia padarei. O gal Libra geriau? O gal bitcoin? Kas čia žino? Tai ko lindai nuogas į dilgėles, jei nieko nežinai.

Aš žinau. Daugumai spekuliantų ir investuotojų reikia, kad kas nors jų veiksmuose, dažnai ir idiotiškuose, juos palaikytų. Dažniausiai jie buriasi į specializuotus chatus, groupsus, daug postina ir twittina.

Bitcoin kaina – milijonas

Labai sunku suprasti žmonių entuziazmą, kai jie žiūri į krentantį bitcoin kainos grafiką ir savo, kad reikia pirkti BTC, nes fiat…

O koks skirtumas, kokios tos fiat??? Bitcoin ir fiat tarpusavyje nieko bendra neturi ir neaišku ar turės. O klausytis tokių kliedesių – jau tiesiog nuodėmė.

Pasakė bičas, kad fiat kapitalizacija yra rimta, pats save ir paneigė. Kokio velnio prasidėti su nelikvidais? Pinigai reikalingi mainams atlikti, o ne juos pirkti. Pirk pinigus, Karlai. 😀

John McAfee vėl išlindo. Tiesą pasakius, jis net nebuvo niekur ir dingęs. Kandidatas į prezidentus ir kandidatas į prezidentus be falo jau po metų.

McAfee atsakymas, į kausimą, kaip su tuo milijonu 2020 pabaigoje, yra labai lakoniškas. Kliedėti galima irgi gražiai. Sužavėtas:

Disclaimer: ai tiesa, aš irgi neužpyksiu, jei po metų BTC kainuos milijoną žalio. Bet šiandien tai atrodo labai juokinga.

Auksas dar vis geriau už bitcoin, jei čia kam klausimų kyla. Bitcoin-Gold Ratio:

Grafikai

BTCUSD pozicijoje kaina artėja prie palaikymo, kurį pasiekus užsidarys long pozicija. Savaitiniame grafike tai ir sell short gražus signalas.

Gal tikrai nereikia čia su makafiais svaigti ir pamatyti, kad vis dėlto bitcoin kaina krenta. Na, o kol kas taip… Kilnoti pildymosi signalų nėra prasmės…

Kriptorinkų apžvalga 2019-12-17. Bitcoin kaina - nulis
BTCUSD

ETHUSD pozicijoje vienas sell short signalas jau suveikęs. Kitas signalas @130.12.

Kriptorinkų apžvalga 2019-12-17. Bitcoin kaina - nulis
ETHUSD

LTCUSD pozicijoje stopą leidžiam iki @44.251.

Kriptorinkų apžvalga 2019-12-17. Bitcoin kaina - nulis
LTCUSD

EOSUSD pozicijoje sell short signalas @2.2815.

Kriptorinkų apžvalga 2019-12-17. Bitcoin kaina - nulis
EOSUSD

NEOUSD pozicijoje stopas @9.24.

Kriptorinkų apžvalga 2019-12-17. Bitcoin kaina - nulis
NEOUSD

IOTUSD pozicijoje stopas @0.1921.

Kriptorinkų apžvalga 2019-12-17. Bitcoin kaina - nulis
IOTUSD

XRPUSD pozicijoje stopas @0.21836.

Kriptorinkų apžvalga 2019-12-17. Bitcoin kaina - nulis
XRPUSD

Bitfinex suteikia geras shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M.


Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Paprasčiausiai užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą individualiems nuotoliniams mokymams. Tik 100 EUR. (Rudens nuolaidos ne amžinos!).

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: