Penktadienis, 23 vasario, 2024
Kriptovaliutos ir P2P

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-08. Pinigai yra stabdymo priežastis

Kol rinkose vyksta konsolidacija, pinigai yra pagrindinė priežastis, kodėl kainos nekyla. Pagal apyvartas biržose, rinkose visiškas štilis. Pliusas tame, kad jei kaina ir koreguojasi, tai neaktyviai, nepalaikoma apyvartomis. Minusas yra tas, kad su tokiomis apyvartomis net guzo į pasipriešinimą neuždirbsi. Ką jau kalbėti apie jo įveikimą ir naujų aukštumų siekimą? Tarsi naujienų nebūtų?

Rinkoje tarsi ir stebime kainų atšokimą nuo Fibonacci 0.236 lygio, kuris eilinį kartą mums demonstruoja savo stiprumą. Tai, tarsi, siejama su gerais JAV ekonomikos makrorodikliais, pasirodžiusiais praėjusią savaitę, ypač penktadienį. Tai pat investuotojai stebi ir kompanijos MicroStrategy apsipirkimu. Tačiau akcijų rinkoje kompanijos akcijos nėra vertinamos…

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-08. Pinigai yra stabdymo priežastis
MSTR, 1W

Michael Novogratz iš Galaxy Digital Holdings praėjusią savaitę patvirtino savo prognozę, kad bitcoin kaina pasieks 100 000 USD dar šiais metais. Jo argumentai jau pasikeitę. Jei anksčiau jis sakė, kad bitcoin populiarumas tarp paprastų jūzerių išaugs, tai dabar jis sako, kad bitcoin tampa institucinė turto klasė (an institutional asset class) ir juo domisi net komerciniai bankai.

Instituciniai investuotojai – fondai ir bankai – gal būt ir mato bitcoin’e kažkokias galimybės. Tačiau jiems akivaizdžiai trukdo, kaip jie patys sako, du dalykai: reguliavimo nebuvimas bei bitcoin „vidinės vertės” nustatymo neįmanomumas. Viskas. Išsprendžiam šias dvi problemas ir tiūzemūnas…

Šelmis John McAfee

Panašu, kad šis kontraversiškas veikėjas priėjo liepto galą. Anksčiau buvęs aktyvus bitcoin šalininkas, prognozavęs 1 000 000 USD kainą 2020 metų gale, kandidatas į JAV prezidentus, po visą pasaulį besislapstęs nuo mokesčių inspekcijos, John McAfee sulaukė federalinė prokuratūros kaltinimų dėl bandymo apiplėšti kriptoinvestuotojus.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-08. Pinigai yra stabdymo priežastis
John McAfee, 75 | AFP | Getty Images

Taip pat drauge su partneriu Jimmy Watson jie kaltinami užsiimant „age-old pump-and-dump” schemomis per Twitter paskyrą, siekiant suklaidinti investuotojus ir pakelti kriptovaliutų kainas. Kaltinimai rimti, nes įtarima organizuota ir gerai suplanuota veika.

FTB netgi suskaičiavo, kad iš šios schemos veikimo Džonas su kompanija užsidirbo per 2 lemus grynojo pelno. Kaltinimų formuluotės labai baisios, gresia rimtos bėdos. Maža to, SEC ir CFTC prieš J.McAfee ir ko iškėlė civilinius ieškinius.

Moralė, nevaikščiokite lieptais. Jie visi turi galą… 😀

Naujas rinkos žaisliukas – NFT

NFT –  non-fungible token (nepakeičiami žetonai) – nėra visiška naujiena rinkoje. Tačiau kitų rimtų naujienų rinkoje, NFT tapo tikrų hyp’o draiveriu. Šioje rinkoje uždirbami milijonai. Vienas iš nesenų pavyzdžių yra Twitter CEO Jack Dorsey pačio pačio pirmojo tvito NFT aukcionas. Rašymo metu paskutinis statymas siekia 2 500 000 USD.

Be kritikos ir čia niekaip. Nouriel Roubini jau suskubo kritikuoti šią populiarią rinką. Taip pat per Twitter. Tik, man atrodo, kad jis čia perlenkia lazdą. NFT veiki kaip sertifikatas, savotiškas registrų centro dokumentas. Tai elementarus blockchain technologijos pritaikymas kasdieninei veiklai.

Grafikai

BTCUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-08. Pinigai yra stabdymo priežastis
BTCUSD

ETHUSD pozicijoje stopą dedam @1296.49.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-08. Pinigai yra stabdymo priežastis
ETHUSD

LTCUSD pozicijoje pirkimo signalas nusileidžia iki @196.65.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-08. Pinigai yra stabdymo priežastis
LTCUSD

EOSUSD pozicijoje pirkimo signalas nusileidžia iki @4.0638.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-08.
EOSUSD

NEOUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-08.
NEOUSD

IOTUSD  pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-08.
IOTUSD

TRXUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-08.
TRXUSD

DOTUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-08.
DOTUSD

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d.

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose ir gal net geriau?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum.

Kriptorinkų apvalga

2 thoughts on “Kriptorinkų apžvalga 2021-03-08. Pinigai yra stabdymo priežastis

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.