Sekmadienis, 25 vasario, 2024
Kriptovaliutos ir P2P

Kriptorinkų apžvalga 2021-10-07. Ir vėl tas Soros…

Ne ne, šį kartą tas Soros niekuo nekaltas. Kaip ir niekad nebuvo. Paprasčiausiai, vakarykštis bitcoin kainos šuolis siejamas su tuo, kad Soros Fund Management CEO Dawn Fitzpatrick interviu pareiškė, jog jo valdomas fondas turi šiek tiek bitcoin, „nedaug…”. Taip pat bitcoin kaina kyla ir dėl neramumų geopolitinėje arenoje, bei neaiškios JAV politinės-ekonominės situacijos ir kiek aiškesnės FED monetarinės politikos.

Žodžiu, bitcoin labai gražiai ir efektyviai atlieką vieną iš jam priskiriamų funkcijų – būti kapitalo apsaugos priemone ne itin aiškiais laikais ir augančios infliacijos akivaizdoje. Tai dabar šiek tiek aiškiau, kur eina pinigai, išeinantys iš JAV akcijų rinkų.

Ir nežiūrint į nesilpstantį bitcoin pesimistų puolimą, vis daugiau finansų institucijų atsisuka į kriptorinką ir pradeda teikti paslaugas savo klientams. Bankas US Bancorp paskelbė, kad teiks kriptovaliutų laikymo paslaugą savo klientams. Bank of America Corporation taip pat įpylė žibalo į bulišką trendą. Savo ataskaitoje apie kriptorinką jie pareiškė, kad kriptorinkos pripažinimas ir trendas dar tik prasideda ir kriptorinkos kapitalizacijos jau nebegalima ignoruoti.

Dimonas nerimsta

JPMorgan Chase CEO Jamie Dimon toliau laikosi savo itin pesimistiškos pozicijos. Interviu HBO laidai jis Jis itin nieko naujo nepasakė. Mes ir be jo žinome, kad bitcoin neturi „vidinės” vertės. Beje, kaip ir kitos valiutos. Nuo to bitcoin nepasidaro nei blogesnis, nei geresnis. Tik šį kartą jis davė valią emocijoms ir padarė itin aštrų pareiškimą:

If people are using it for tax avoidance and sex trafficking and ransomware, it’s going to be regulated, whether you like it or not. So it’s not a moral statement. It’s a factual statement.

Be abejo, reguliavimas reikalingas bet kuriai rinkai, kurioje investuojama. Bitcoin tapo investiciniu instrumentu. Laukiam reguliavimo. Mes tik už. Tiesa, visus tuos bitcoin „nusikaltimus” galima priskirti ir bet kuriai kitai fiat valiutai. Nieko naujo jis ir čia nepasakė, tiksliau, šelmiškai nutylėjo.

Bitcoin Gold Ratio

Bitcoin Gold Ratio toliau ir vis dar demonstruoja, kad bitcoin yra geresnė investicija nei auksas. Nors aukso savo portfelyje taip pat nepamirškite turėti.

Grafikai

BTCUSD pozicijoje stopą keliam iki @46896.

Kriptorinkų apžvalga 2021-10-07. Ir vėl tas Soros...
BTCUSD

ETHUSD pozicijoje stopą keliam iki @2838.3.

Kriptorinkų apžvalga 2021-10-07. Ir vėl tas Soros...
ETHUSD

LTCUSD pozicijoje stopą dedam @143.95.

Kriptorinkų apžvalga 2021-10-07. Ir vėl tas Soros...
LTCUSD

EOSUSD pozicijoje dar palaukim.

Kriptorinkų apžvalga 2021-10-07. Ir vėl tas Soros...
EOSUSD

NEOUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-10-07. Ir vėl tas Soros...
NEOUSD

IOTUSD  pozicijoje laukiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-10-07
IOTUSD

TRXUSD pozicijoje laukiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-10-07
TRXUSD

XRPUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-10-07
XRPUSD

DOTUSD pozicijoje laukiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-10-07
DOTUSD

ADAUSD pozicijoje pirkimo orderis nusileidžia iki @2.3229.

Kriptorinkų apžvalga 2021-10-07
ADAUSD

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d.

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose ir gal net geriau?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum. Tether.

Kriptorinkų apvalga

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.