Kriptorinkų apžvalga 2020-10-09. Kriptovaliuta kriptovaliutą plauna

Amerikos Teisingumo ministerija pranešė, kad tokia kriptovaliuta, kaip Monero, Dash ir Zcash dažniausiai naudojama pinigų plovimo operacijoms. Tokią išvadą ministerija padarė savo tyrime apie privačias kriptovaliutas, siekdama išsiaiškinti tokių instrumentų keliančias rizikas. Taip pat valdžios institucijos turi tikslą ir išmokti, ir teisiškai reguliuoti operacijas visomis kriptovaliutomis.

Toks valdžios dėmesys kriptorinkai yra sveikintinas, nes mes jau labai seniai sakėme, kad kriptoindustrija niekur niekada nepajudės, kol nebus įteisintas jos ir valdžios institucijų santykis. To paprasčiausiai reikia paprastų vartotojų apsaugai. Taip pat ne visi kriptovaliutų tinklai sugeba apsisaugoti ir valytis patys, kai tą daro bitcoin, kuriam, iš principo, išorinės priežiūros nereikia, nes jis taip ir buvo kurtas.

Save analitiku vadinantis Willy Woo paskelbė, kad 2021 metais bitcoin jau šaus į Mėnulį ir viskas bus garai, nes jis mato tokius ženklus. Otudžyzus, Karlai!!! Jis mat ženklus mato… Kiek mes tokių prognozių matėme 2018 m., kad 2019 metais tai jau tikrai tikra kilsime. 2019 m. mums sakė, kad 2020 m. bitcoin kainuos ne mažiau 1 000 000 USD. Šiemet mums sako, kad 2021 m. kilsim tai kilsim, kad net kelelis dulkės.

Prisiminkime, kad Willy Woo taip pat nuprognozavo, jog bitcoin kapitalizacija 2025 m. sieks 1 trilijoną USD. Žadintuvas, mat atsirado:

Square hypas

Vakarykštis bitcoin kainos kilimas siejamas su kompanijos Square pranešimu, kad vakar kompanija nusipirko „apytikriai 4 709“ bitcoinus už bendrą 50 mln. USD sumą. Nekalbėčiau apie šį per visus galus ištriūbytą naujieną, jeigu ne vienas „bet“…

Iš pranešimo nebūtinai matosi, kad kompanija siekia uždirbti iš bitcoin kainos kilimo. Tai labiau panašu į investiciją į kriptoindustrijos ateitį. Kompanijai, dirbančiai bitcoin tinkle ir teikiančiai paslaugas tiesiog būtina savo balanse turėti bitcoin monetų. Ir visai nesvarbu, kokia bus jų kaina. Aišku, bitcoin kainos kilimas teigiamai paveiktų kompanijos finansinius rezultatus, bet čia ne esmė, Tai tikėjimas ne tiuzemūnu, o pačia kriptorinka. Tai du skirtingi dalykai.

Grafikai.

BTCUSD pozicijoje kaina nesiekė pirkimo signalo ir toliau svyruoja mažame kainų kanale. Kada nors – o kanalas siaurėja, tai greitai – kaina prasiverš pro kanalo ribą į kurią nors pusę.

Kriptorinkų apžvalga 2020-10-09. Kriptovaliuta kriptovaliutą plauna
BTCUSD

ETHUSD  pozicijoje niekas nepasikeitė. Tačiau pirkimo orderį galime nuleisti iki @356.78.

Kriptorinkų apžvalga 2020-10-09. Kriptovaliuta kriptovaliutą plauna
ETHUSD

LTCUSD pozicijoje pirkimo signalą nuleidžiam iki @48.306.

Kriptorinkų apžvalga 2020-10-09. Kriptovaliuta kriptovaliutą plauna
LTCUSD

EOSUSD pozicijoje kol kas nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2020-10-09.
EOSUSD

NEOUSD pozicijoje stopą nuleidžiam iki @17.41.

Kriptorinkų apžvalga 2020-10-09.
NEOUSD

IOTUSD pozicijoje dar laukiam.

Kriptorinkų apžvalga 2020-10-09.
IOTUSD

XRPUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2020-10-09.
XRPUSD

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum.

Kriptorinkų apvalga

One thought on “Kriptorinkų apžvalga 2020-10-09. Kriptovaliuta kriptovaliutą plauna

  • 2020 9 spalio at 12:06 pm
    Permalink

    It’s going to be end of mine day, however before finish I am reading this great piece of writing to improve my know-how.

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: